Kaptanların Ligi Geri Bildirimi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 3 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Kaptanların Ligi sistemi hakkındaki görüş, düşünce ya da fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kuralları çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Öncelikle konuya hakim değilseniz, açıklamamızı okumanızı tavsiye ediyoruz ;
    https://board-tr.seafight.com/threads/kaptanlarin-ligi.91248/#post-539584

Seafight Ekibiniz.

2. zamanı olmayan oyuncular için harika bir sistem olmuş son zamanlarda sf ekibinin yaptığı en iyi iş bu. öte yandan 10 dalgalık boğa haritası için 22 dakikalık bir süre istiyor oluşu ilerleyen zamanlarda yengeç haritası eklenirse istenen sürenin 3-5 saat gibi olma düşüncesi korkutmuyor değil. işlemi hızlandırmak veya anında bitirmek için harita ödülünden daha fazla parça istiyor oluşu sanırım ödenmesi gereken bir bedel.

aklıma diğer takılan şey böyle bir otomasyon sistemin sf ekibinin oyuna kendi botlarını eklemeye hazırlanışı olabilir mi? bugün harita yapar yarın hazine avcısına pırıltı toplatırlar bunlar güzel şeyler, neden olmasın? :p

TiryakiHasan ve •کëwøпτë• bunu beğendi.
  3. paradox07

paradox07 User

yengeç haritasını yapsın da isterse 5 saat olsun :D

4. mertt80

mertt80 User

Sistem güzel çalışıyor destekleme yaparak hızlandırılabiliyor zaten hızlandırmaya da gerek yok normalde 5 dakikanı sırf bu iş için ayıracakken geri planda kendi başına yapıyor.
    Diğer haritalarda kısa zaman içinde eklenirse müthiş olur. Acil yengeç eklenmesi gerek :D
    Edit:Bitirme ödüllerini de yazsa güzel olur hangi harita ne veriyordu diye forumdan bakmaya gerek kalmaz.Demek istediğim boğa için
    %33 15xYengeç Gövde
    %33 14xVudu Güvertesi
    %34 2 Işınlanma + 5 Kana Susamışlık + 5 Sis Bombası Gibi

Son düzenlenen: 3 Eylül 2020
  5. kesinlikle ve kesinlikle yıllardır gördüğüm en iyi hareket , seafight bunu nasıl yaptı hala şaşkınım helal olsun yinede

6. sorma istediğimde bir şey var oyundan cıkınca kaptan göreve devam ediyor mu acaba

7. AlınTeri

AlınTeri User

Kaptanın bildirimlerinde hata var, durduk yere '' Kaptanın görevden döndü.. hazır.. '' diye bildirim veriyor.

8. AlınTeri

AlınTeri User

Evet ediyor, şuanlık :)

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  9. Arkadaşın dediğine göre kaptan görevdeyken ele geçirme yapılamıyormuş npc ya da düşman farketmeksizin çalışmıyormuş

MEKATRONİK2009 bunu beğendi.
  10. Tek dileğim bu güzel sistemin diğer haritalar içinde güzel bir şekilde oyuna eklenmesi ve kaptan için gerçek para istememesi.

ғrαυde ve •کëwøпτë• bunu beğendi.
  11. kaptan birliği sistemi güzel ama biraz daha geliştirilmeli tüm haritaları kapsayacak şekilde olursa daha güzel olacağını düşünüyorum

12. tüm haritalar yapmazlar güzel kardeşim, seafight nereden kazanacağını iyi biliyor bu özellik bence sadece parayla satılan haritalara gelecek seafight de oradan satışını yapacak , at fava bekle :)

-_-BursalıKorsan-_- bunu beğendi.
  13. ay-dede34

ay-dede34 User

Belki diğer haritalara gelebilir fakat karşılığında örnek sikke,taç vb. şeyler ile az-cok miktar karşılığında gelir eğer gelirse yoksa diğer türlü tamamen saçma oluyor bakılınca :D

14. yıllar önce yazmıştım sf harita botu eklesin diye :D hatırlayanlar varmıdır bilemem bütün haritalara gelirse cok iyi olur ayrıca boğa haritası bitirme ödülleri eksik gibi geldi? haritayı bitirince gemi DP veya ilave hasar bonusu vs vs alıyorduk diye hatırlıyorum?

15. kod ne zaman verilcek güzel kardeşim :D

16. **hakant**

**hakant** User

Sanırım diğer haritaları için ayrıca bir ödeme istenecek oda TL ile olur

17. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

•کëwøпτë• User

Yeni
    kesinlikle ve kesinlikle yıllardır gördüğüm en iyi hareket , seafight bunu nasıl yaptı hala şaşkınım helal olsun yinede

Beni fikir havuzuna yazdım seafight yaptı ama bana bir teşekkür bile etmediler :)
    Daha önceleri seafight in ilk yıllarında farklı cephane türleri olması ve farklı cephanelerin etkinliklere göre fazla vurması fikrini vermiştim ondanda bir teşekkür gelmedi :)
    Biz fikir veriyoruz onlar geliştiriyor.. güzel olmuş,​

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  18. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

ZaGoR-SÖK User

Avantaj haritalarında bir değişiklik olması gedekiyor yaklaşık olarak yay haritası oğlak haritası ve yehgeç haritası benim gemide toplam 550 adet harita var oyun içi görev etkinlik görevleri sezon görevleri derken avantaj haritalarına sıra gelmiyor bence isteyen avantaj haritalarının tamamını yapsın isteyen her haritanın son dalgasını yapıp harita ödülünü alsın böyle bir imkan tanınmalı jzellikle benim gibi sınırlı saatler oyuna giren oyuncular için böyle bir kolaylık yapılmalı veyahut 50 avantaj haritası biriken oyuhcuya bu hak tanınmalı tabi oyun kurucular uygun görürse, bu benim acizane görüşüm Teşekkürler 4 Ağustos 2020

19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Emin olun sizinle alakası yok :) Sadece sizin ne istediğinizin bir önemi yok. Merkez ekip bütün ülkeleri dikkate alıyor. Diğer ülkelerden de böyle bir talep gelmese böyle bir şey yapılmazdı. Hatta ve hatta bu sistemin raporlarımızın üstüne getirildiği bile meçhul. Belki de zaten kendi kafalarında vardı böyle bir sistem ;)

Forumicin321 bunu beğendi.
  20. Kharon

Kharon User

Tüm haritalar eklenebilir fakat günlük yada haftalık kota ile eklenebilir. Bunca zamandır rütbeye oynayan oyuncular için çok iyi bir sistem değil. Arkadaşlara katılmıyor değilim ama oraya başak eklense incisi olan mojoya çökecek günde 1000 tane başak bitirse sadece haritadan 100 bin rütbe puanı alacak. Bunları düşünerek bir ayarlama yapılmalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.