Avantaj Haritasında Değişiklik

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ZaGoR-SÖK tarafından 4 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Avantaj haritalarında bir değişiklik olması gedekiyor yaklaşık olarak yay haritası oğlak haritası ve yehgeç haritası benim gemide toplam 550 adet harita var oyun içi görev etkinlik görevleri sezon görevleri derken avantaj haritalarına sıra gelmiyor bence isteyen avantaj haritalarının tamamını yapsın isteyen her haritanın son dalgasını yapıp harita ödülünü alsın böyle bir imkan tanınmalı jzellikle benim gibi sınırlı saatler oyuna giren oyuncular için böyle bir kolaylık yapılmalı veyahut 50 avantaj haritası biriken oyuhcuya bu hak tanınmalı tabi oyun kurucular uygun görürse, bu benim acizane görüşüm Teşekkürler

2. paradox07

paradox07 User

kesinlikle katılıyorum.özel haritalar tam bir zaman kaybı ama yapmazsan da geriye düşüyorsun.mutlaka bir ayar çekilmeli

3. ben de katılıyorum sonuçta oyunda harita yapmak uzun sürüyor bunun yerine normal haritalarda takılınırsa oyunda daha fazla gemi online olur diye düşünüyorum. ama benim önerim şu şekilde arkadaşlar bir tane item olsun mesela örneğin yay haritası için kullanıldığında haritanın son 3 dalgasına atabilir bu sayede haritanın %90 ını atlamış önceki ödülleri alamamış fakat süre tasarrufu etmiş oluruz başak için son 1 oğlak için 2 yay için 3 yengeç için son 4 haritaya gönderebilir son % 10 harita dalgasını tamamlasak daha iyi olabilir tamamını yapanlar için adaletsizlik olduğunu hiçbir şekilde düşünmüyorum misal yayda 50 k inci veriyor son haitalar 10 k bence item + zarar göze alındığında isteyen oyuncular için yapılabilir item dedim itemden bahsedeyim safand , yulong veyahutta harita parçası gibi örneğin 3 ya da 5 bin mojoda 1 çıkma olasılığı fikir geliştirilebilir benim ki basit bir fikirdi diyeceklerim bu kadardı umarım arkadaşlar ve modlar geliştirip daha iyisini oyuna uyarlayabiliriz mod arkadaşlar güzel bir öneri olduğunu düşünüyorum raporlarınıza ekleyebilir misiniz efendim iyi günler dilerim iyi forumlar

4. mertt80

mertt80 User

başak neysede oğlak yay yengeç çok vakit alıyor düzenlenmesi şart

5. mertt80 zaten geliştirilebilir bir fikir olduğunu söylemiştim yorumların için teşekürler

mertt80 bunu beğendi.
  6. bide yeni başlayanların oyukla yapmaya çalışması çok uzun sürüyor bir değişiklik şart

7. eCeLL-

eCeLL- User

arkadaşlar güzel bir öneri sunmuşlar ama farkettim ki hiçbir öneriyi raporlamıyorsunuz sanırım ya da raporlasanız bile raporluyoruz diye bişey söylemiyorsunuz sanırım tek söylediğiniz şey konuyu bildirdik :D sizinde oyuncu olduğunuzu bilerek sizi oyuncuların fikirlerine değer vermeye davet ediyorum saygılar ;):cool:

8. tanerm54

tanerm54 User

haritadaki toplam npc dp si kadar dp si olan tek npc olsa bile çok fark eder

9. mertt80

mertt80 User

bildirilse de yönetim değişiklik yapmak istemiyor. Yılbaşında oyuna yeni istemci yapıcaz Unity teknolojisiyle dediler 8 aydır bir şey yok büyük ihtimal oyunun azalarak bitmesini istiyorlar :D veya kazandıkları para sunucu parasını ve maaşları anca ödüyor düzeni devam ettiriyorlar sadece.

10. eCeLL-

eCeLL- User

Yeni Şeyler adlı

konuyuda kitlemişsiniz bu nasıl forum adminlerin birçoğu oyunculara hedef olmuş sanki kendileri oyunun yapımcısı. oyunun içindeki sorunlar bitmezmiş gibi yapılan admin yorumları herkesi kızdırıyor adminlere söylüyorum biz para yatırmasak oyun ayakta kalamaz siz hala bizi sorguluyorsunuz müşteri hakları diye birşey var lütfen yıkıcı değil yapıcı olun kimse sizi zorla tutmuyor böyle devam edecekse ben oyunu bırakıyorum saygılarımla

11. paradox07

paradox07 User

+1

12. lombedon

lombedon User

özel haritalar kaldırılsın .

13. paradox07

paradox07 User

nerden para kazancaklar o zaman :D

14. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Para yatırın ya da yatırmayın bu sizin kararınız. Aynı şekilde oyunu bırakıp bırakmamakta. Bizler gayet yapıcıyız. Sizler de bizlerin de insan olduğunu unutmadan yorum yapıp, konular açarsanız hiç bir sorun kalmaz ;) Konunun kendisine gelecek olursak, bu konuyu birden çok kez rapor edip iletmiştik değişiklik yapılması için ama belli ki böyle bir şey şuan söz konusu değil ya da düşünülmüyor. Dolayısı ile konu kilitlenmiştir.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.