Zincir

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ALLAH-AŞKINA-ZİNCİR tarafından 29 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. €mr€

€mr€ User

Yeter artık her gün her saat başı aynı konu alsaydınız keşke zincirleri. Gereksiz görüp almadığınız eşyayı şimdi hergun yazarak istiyorsunuz. Bence çıkmasın. Herkes yazmış "ben her paketi çekiyorum bende nasıl olmaz " veya "benim acım full balyozlu adam beni nasıl batırır" diye. Bu bir oyun sonuçta her an her şey olabilir. Bu kadar yazacağınıza zamanında 2 zincir çekseydiniz keşke. Umarım çıkmaz.

2. €mr€

€mr€ User

Benim gibi çoğu kişi nasıl zamanında aldıysa sizde almalıydınız.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu benzer konu ile birleştirilmiştir. Gereken cevaplar yukarıda verilmiştir.

4. Pet kesesi paketi içinde zincir çıkma şansı var mı sayın star @Star

5 aralıkta çıkıcak ya merak ediyorum

14000 yulung sikesine item verdiler karaborsada daha sonra yanlışlık oldu dediler yulung sikkesi degilmiş taçlayımış hata oldu dediler eee benim 14000 yulung sikkesi ne olacak iade edecez denilmiyor etmiyecezde denilmiyor dünya da isim yapmış uluslararası bir şirket 14000 yolung sikkesini oyunculara iade edemiyorsa kaç iş günu geçti Almanya daki büroda oturan başta oyun yapımcısının geregini yapması lazım bu kacıncı hata sürekli hatalar sorunlar ayrıca karacuma öncesi genişletme pakati çıkartıp elit oyunculara discord da zincir iteminin önemini elit oyunculara anlatıp zincir aldırıp kullandıran adminlerede yazıklarım olsun .

ayrıca discord da zincir alın top atışlarının süresini %10 düşürecek diyen admin Türk degildir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Aralık 2019
  5. Selam,

Yulong sikkesi hakkında benim de yulong sikkem gitti. Sizin şikayetleriniz inanın ki kesinlikle rapor ediliyor. Fakat ne olursa olsun kimse size bu şekilde konuşma hakkını vermez. Sizi konu ile alakalı ilk ve son kez uyarıyorum. Lütfen eleştiri yaparkende seviyeli şekilde eleştiri yapalım. Zincir konusuna gelince defalarca konusu açıldı ve defalarca aynı cevabı verdik. Bundan sonra ki açılacak konulara da aynı cevabı vermek zorundayım. Çünkü doğru birtanedir. ''Zincir konusunu rapor ettik. Fakat bundan fazlası elimizde değil.''

6. -DESTAN-

-DESTAN- User

ZİNCİR ÇIKARTIN ALLAH AŞKINAAAAA

7. Selam,

Yeter ALLAH aşkına :) rapor ettik :)

ksr1907 bunu beğendi.
  8. Merhaba oyunda zıncır dıye bişi varmış herkes cok hızlı atıyor bizde yok ne zaman cıkıcak acaba bızde istiyoruz geride kalıyoruz yardımcı olun teşekkurler

9. Star

Konu ile ilgili gereken cevaplar diğer sayfalarda verildi.

10. komkomer2

komkomer2 User

Sayın admin acaba 5b zincir oyuna ne zaman eklendi? Bu çoğu arkadaşlar ne için kıvranıyor ben anlamıyorum. Arkadaşım yağmacı karaborsası için en ufak paketi çek gemine ve oradan zincir takası ederek al. 1 haftadır okuyorum ve gülüyorum gemimde 4 tane var 1 i ni kullanıyorum diğerleri kalıyor

11. paradox07

paradox07 User

yeter kardeşim artık milleti iğrendirdiniz açmayın şu zincir konularını ya

€mr€ bunu beğendi.
  12. ozican2525

ozican2525 User

Gülmekten önce bence açılan konuları bir okuyun.Bir çok oyuncu zaten takas edememe veya zincir olmadığından yakınıyor, paket çekememekten değil.

13. Kardeşim oyunu bilmiyorsan boşa konuşma. Oyundaki amacı canavar kesip, pırıltı toplamak galiba senin.

14. Star

Gereken cevapları biz zaten verdik. Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.