Zincir

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ALLAH-AŞKINA-ZİNCİR tarafından 29 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın yetkili arkadaşlar birçok arkadaşlarımız 5b zincir konusunda 1 adet ellerinde olmadığından dolayı muzdarip durumda 5/4 takas yapılmakla beraber 3/2 takas yapılabilse paketler çıkmadan sorunlar çözülmüş olur diye düşünüyorum.

2. Menetli

Menetli Guest

Merhabalar ,

Bu gibi isteklerinizi Fikir havuzu bölümüne yazınız.

Saygılarımla.

3. ksr1907

ksr1907 User

gidiyoruz her ay 1000 lira para harcıyoruz milletten güçlü olalım diye topları fulluyoruz ama 50 liralık 1 zincirle bizi batırıyor millet çıkaracaklarsa cıkarsın şu zinciri ne sacma bi oyunsun seafight

4. sayın yetkili arkadaşlar birçok arkadaşlarımız 5b zincir konusunda 1 adet ellerinde olmadığından dolayı muzdarip durumda 5/4 takas yapılmakla beraber 3/2 takas yapılabilse paketler çıkmadan sorunlar çözülmüş olur diye düşünüyorum.

5. Lütfen zincir satin parası neyse vereceğiz lütfen çok geri kaldık anlayın bizi @Bigpatron reis yardım et

6. Valla billahi oyundan soğduk yardımcı olun karaborsa kapanana kadar lutfennn

7. Lütfen zincir satin bizlerde düşünün 1000 tl para verip paket aldik ama zincir yok takas yapamıyoruz vardım edin lutfennn anlayın bizi lütfen @Bigpatron @Artemis lütfen

8. @Artemis lutfen bi el atin bu duruma

9. +9999999999999999999999999999

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

O kadar para harcıyorsunuz genişletmeler ilk çıkıtğı zaman 5-a 5-b muhabbeti vardı alsaymışsınız keşke. Şuan biz rapor ediyoruz ama şirketin çıkarma mecburiyeti yok.

11. Star

Konu biliniyor fakat yapacak bir şey yok.

12. Star

13. Zincir istiyoruz takas ımkanımız varkez satışa zıncır cıkmasını ıstıyoruz @Artemis @Bigpatron yardımcı olursanız seviniriz

14. Star

gereken cevaplar konuda verildi.

15. iyi gunler satışta zincir istiyoruz takas işlemi bitene kadar tesekkurler @Artemis @Bigpatron

MelihBaba08 ve Tuhermanita bunu beğendi.
  16. ++9999999999999

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.