Zincir

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ALLAH-AŞKINA-ZİNCİR tarafından 29 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Gereken cevaplar yukarıda verilmiştir. Raporlarıma ekledim.

2. -DESTAN-

-DESTAN- User

Allah rızası için şu zinciri çıkartın çok geri kalıyoruz çok raporlayın mod kardeşlerim çok zor durumdayım :D

3. Star

Gereken cevaplar yukarıda verilmiştir. Raporlarıma ekledim.

4. Sayın
    @Bigpatron @Star @Menetli Zincir elimizde hiç yok takas varken kaçırmak ıstemıyoruz lütfen rica ediyoruz sizden ustlere iletin olumlu veya olumsuz sonuc alalım ne cıkarsa alıyoruz fakat bir zincir yuznden gemim cok zayıf kaldı parası neyse veririz yeteki paket cıksın lütfen şimdiden teşekkurler :):):):):):)

5. Star

Raporlara ekledik.

6. -gececi27-

-gececi27- User

iyi akşamlar zincir ne işe yarıyor teşekkür ederim

7. Star

Çelik Kaplı Zincirler

Donanım Yuvaları: 5
    SeviyeZıpkın HasarıZıpkın MenziliDoldurma Süresi
    0+25%+1%-
    1+30%+2%-
    2+35%+3%-
    3+40%+4%-
    4+45%+5%-
    5a+50%+6%-
    5b---10%

8. Zincir istiyoruz zincir parası ile zincir istiyoruz

9. Selam,

Anlıyoruz fakat elimizden gelen birşey yok.

Saygılarımla.

10. -DESTAN-

-DESTAN- User

+1000000000000
    Allah aşkına zincir çıkartın :D

11. Zinciri karaborsa bitmeden getirin artık herkes onu bekliyor eşitlik istiyoruz oyunda lütfen ilgilenilsin artık..!!!!!!!

12. Selam,

Tamam bence çıkmasında sorun yok :) inşallah çıkar fakat eşitlik istiyorum derken? Zamanında çıktı. Alanlar var.

Saygılarımla.

13. o kadar paket çektik sonra 5.seviye zincir çıkardınız top atış sürelerini çok büyük oranda düşürme özelliği var yağmacıya neden zincir paketi koymadınız bir türlü anlamış değiliz.

14. Selam,

Daha önce bu paket çıktı. 80 adet. Fakat sizlerin mesajları üzerine biz konuyu rapor ettik. Umarım sizin istediğiniz gibi olur.

Saygılarımla.

15. Iyi günler yagmacida takas varken paket olarak 4 seviye zincir çıkmasını istiyoruz bizde 5b zincir yapalım takas varken sizden rica ediyoruz @Bigpatron

Yasir2358 bunu beğendi.
  16. Yasir2358

Yasir2358 User

17. Bu zincir yüzünden oyuna girmez oldum bu zincir olayına bi el atarmısınız rica ediyoruz bir çok ful gemi geri de kaldı bu zincir yüzünden kara cumada 1000 tl lik paket çektik yanlız bi zincir olmadığı için hiç anlamı yok lütfen rabozlarınıza ekleyip bildirirmisiniz ?

Yasir2358 bunu beğendi.
  18. lombedon

lombedon User

bugünde zincirli paket cıkmadı...

19. ksr1907

ksr1907 User

zincir paketi karaborsa kalkınca cıkar eminim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.