Yetenek Puanı Dağılımı

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ShevaB tarafından 2 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. knk yetenekleri ne var ne yok doldur öyle diyeyim kısaca bende full hepsi artıları fazla zıpkın pvp pve hasar vs yaklaşık 100 m. civarı inci gider ama değer

2. Sanki cevaplarda arada kalmisiz, suna su kadar diyecek bir durum yok, hasarini artirman icin sadece yetenek konusunda yorum istiyorsun, top yeri acman lazim yeteneklerde var ustune gelince okuyabilecegin bir sekme acilacak, onu fulle sonra devam et kara barut onemli hasar kisminda ona ulasmaya calis

3. kanka ben biraz abartmak için yaptım :D hasarın az ise önce barutu + top hızını fulle , arkasına top yerinde bununla birlikte artsın , canım az dersen savunma darbe puanı kısmını fulle 150k can verecektir . burada en önemli şey barut ve hızlı sıkmadır bunun karşılığı olarak kalele de hızlı sıkmayı artırman lazım dostum eğer kar etmek istiyorsan , en önemlisi 21 lever ol ve oradan gemi ele geçirerek mürettebat a isabet ve top yeri al böyle böyle artacaktır karın veya ışıkta kasıl uzun süreler

4. *HHC*

*HHC* User

@Star arkadaşa cevabını verelim üslubunu düzeltsin :)

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.