Yeni Yetenek Ağacı Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve **kartalgöz** tarafından 22 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yeni yetenek sistemi

1. yeni yetenek geliş tarihi

oy sayısı 0
    0,0%
  2. yeni yetenek gereken kristal adet

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. saltı

saltı User

30 saniye

2. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

30 saniye için değmez

3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

@saltı , cevabınız için teşekkürler.Konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

capt bunu beğendi.
  4. eski yetenek ağacıda 68k falan sıkıyordum şimdi yeni yeteneklere ne yaptıysam 56k falan vurmuyor.bence yeni yetenek ağacında buyuk bir sorun bu.vuruşlarımın düşmesi beni oyunda açıkça soğuttu.bu hasar düşüklüğüne bir çözüm bulursanız çok sevinirim.

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Hasar yolunda bir sorun bulunmamakta. Bende bir oyuncuyum ve gemim öncesinde ne atıyorsa şuanda aynı atıyor. Bir değişiklik göremiyorum.

Saygılarımla.

6. Kara barut hasarı diye yazan yetenek normal kullanılan barutu mu kapsıyor.

7. Star

Selam,

Konu ile alakalı burayı inceleyiniz.

Saygılarımla.

8. deniz_4_9

deniz_4_9 User

İyi guzel bir yetenek ama cok canavar kesmek gerekiyor bunun icin ya iceride 35sn kalmayacaz ya da 3-5dk kalacaz bence degmiyor 100 canavar kesip girmeye

9. süresi çok kısa bence arttırılmalı 1 dk felan olmalı ki en az 100 canavar kestiğimize değsin.Ayrıca sandık içerikleride değiştirilmeli sürekli gülle çıkıyor

10. heaty

heaty User

Zıpkın süresi fulledim eskisi gibi seri atmıyor bu normal mi ?

11. recvol

recvol User

bence sandık içlerine birer günlük miço koysunlar 30 sn de ne kadar toplarsak şansımıza çıkar çıkmaz artık

12. NePs

NePs User

Evet yeni yetenek ağacı ile zıpkın sürelerimiz baya yükseldi

13. bence de en az 1 dakika yapılsın ve içeri girip harita kendine gelince sayım başlasın oyun bir dönüyor 10 15 sn ye boşa gidiyor birazda biz oyuncuların zevklerini düşünün artık

14. Star

Selam,

Konu ile ilgili fikir ya da düşünceniz varsa Fikir Havuzu ve Öneriler forumuna konu açabilirsiniz.

Saygılarımla.

15. Star

Selam,

Önceki sistemde zıpkın süresini saniye olarak azaltmaktaydı. Şuanki sistemde ise yüzde olarak azalttığından diğer sisteme nazaran biraz daha yavaş atmakta. Fakat kalelerde hızlı atmakta büyük etken.

Saygılarımla.

16. Yetenekleri altına verenler bütün altınımızı tek ele geçirmede laıyorlar bütün emekler çöpe gidiyor. bumu oyundaki yapmış olunan adalet . sadece hesap illa ağzına kadar inci dolu olup ozaman mı açıcaz bizde o yetenek slotlarını. hesaplarda altın denen şey kalmıyor bu sistem yüzünden.

Emeklerimizle yaptığımız altınları bşakaları tek seferde alıp karaborsadaki tasarımları satın alsın.
    oyunda ki adalet anlayışı güzelmiş baya ya.

Sevdaluk ve ==Barbaar1== bunu beğendi.
  17. seafight teki oyun anlayışı şu şekilde benim kişisel fikrim oyuna para yatıran güçlü olsun istediğini alsın istediğini yapsın para yatırmayan oyuncuda güçlü oyunculara çerez olsun sen ben emek vermişiz kimin umurunda olurki adamlar kasaya giren paraya bakar sadece saygılar

NightWish66 bunu beğendi.
  18. :) çok hoşuma gitti yazı

19. Porstmouth

Porstmouth User

harbiden öyle tek seferde 75 milyon altın gitmiş.
    ben filodan bir sekilde bunu elde ederim ama seafight kücük gemi istemiyor bu oyunda bunun karsılıgı budur

20. Menetli

Menetli Guest

Selam Arkadaşlar ,

İlk olarak şunu unutuyoruz her seferinde bu bir korsan oyunu güçlü olan kazanır.Bu durumun adelet ile ne ilgisi var?Bu özellikten memnun değilseniz Fikir Havuzu bölümüne sakın bir şekilde konu açarsınız ve bizde bunu raporlarımıza ekleriz.Sizin gibi çoğunluk( diğer ülke oyuncularıda) bu fikirdeyse Merkez Ekibiniz bu konuyu dikkate alacaktır.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.