Yeni Seafight İstemcisi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 18 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Lotes-

-Lotes- User

Chrome'nin birebir kopyası gibi olmuş. Çoğu insanda chrome tarayıcısı tam performans olarak oynatmayıp, kasmaktadır.. Buna istinaden performans yükseltmeye yönelik girişimler yapılabilirse iyi olacaktır. Tek artısı hızlı yüklemesi şuanlık. - yönü chromeyle aynı olması ve buna bağlı olarak performans kayıpları..

Asi-Ruh-ÇΛrŞı bunu beğendi.
  2. İstemci dıye bıze tanıttığınız şey bildiğimiz internet tarayıcısı bu istemcı den çok uzak bişey eğer istemci yapmak istiyorsanız leauge of legends oyunun istemcısıne bakabılırsınız gerçekten ınsanlar iyi bir istemci yapmış bi ona bakın güzel bişey yapın

3. -KadirAk-

-KadirAk- User

fiyatları düşüürün uçmuşssunuz bu neya petrolden pahalısınız

4. başka online oyunlardaki gibi inci veya altın karşılığı gemimizdeki top ve cephaneleri belirli bir yerde pazar kurup satmamız mümkün değil mi ???

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  5. arkadaşlar seafight hesabıma ulaşamıyorum sürekli yeni bir hesaba atıyor beni benim hesabım 190 ile başlıyordu burada 418 falan diyo eski hesabıma ulaşamıyorum bana yardımcı olur musunuz ?

6. Menetli

Menetli Guest

Merhabalar ,

Girmiş olduğunuz herhangi bir sunucunun sağ üst köşesinde bulunan sunucu seçimi bölümünden daha önce oynamış olduğunuz sunucuyu seçerek devam edebilirsiniz.

Saygılarımla.

7. Merhaba
    Kardeşlerim yazacaklarıma desteklerinizi bekliyorum.
    Bilindiği üzere ıskarmoz vb item malzemelerini benim gibi sonra dan haberi olan çok kişi olduğunu düşünüyorum.
    Kışlık Ganimet paketlerin daha çok talep göreceğini düşünüyorum nedeni ise benim gibi bir kaç arkadaşım almayı düşünüyoruz lakin Yağmacının olduğu yerdeki ISKARMOZ vb. itemlere işlem yapamayacağımızdan dolayı almayı şahsen düşünmüyoruz.
    Yetkili kardeşlerimizden acilen satışa Iskarmoz vb itemlerin çıkartılmasını talep ediyoruz. Şimdiden Seafight oyuncu kardeşlerime gönlünce geçirmesi dileğiyle iyi seneleri olsun,,,

8. -KadirAk-

-KadirAk- User

hersey yasak

9. şu anda istemcideki sorunların hepsini arkadaşlar 2017 yılında açık açık yazmışlar zaten , koskoca 3 yılda sekme kapatma , geriye dönme gibi basit işlevsel tuşlar bile eklenmemiş . Fazla da dil dökmeye gerek yok insanlar seafight den farklı bir oyun moturuna geçip grafikleri ve takılmaları düzeltmesini bekliyor , Böyle bir tarayıcıyı 3 yıl önce paylaşıp buna orta vadeli plan demek zamandan kazanmaktır . Düşünmeden edemiyorum orta vadeli plan buysa uzun vadeli plan gerçekten halay kırıklığı olacak gibi.

10. Sayın yetkililer , bu oyunu seven oyuncuları daha fazla üzmeyin , sizden 3 boyutlu grafik istemiyoruz. Bizim istediğimiz tek şey FPS . Performans düşmeden kasmadan donmadan bu oyunu oynamak. Unity teknolojisi şuan hangi aşamada , bizi bilgilendirebilirsiniz. Bir an önce gelsin artık , istemcinin Google Chrome , Opera GX , Mozilla , İnternet Explorer , Brave , Maxhton gibi tarayacılardan hiçbir farkı yok . Buna orta vadeli çözüm demek , bizleri kandırmak olur . Birbirimizi kandırmayalım. Umarım en kısa sürede bu sıkıntılar gider , bizi hayal kırıklığına uğratmazsanız.İyi çalışmalar dilerim.

11. çanakkale

çanakkale User

3 Boyutlu Oyun İstemiyoruz.

-onur824- bunu beğendi.
  12. 3 boyutlu diğer dandik oyunlar gibi olacaksa hiç yapmayın gemi havada gidiyormuş gibi görünüyor :D

-onur824- bunu beğendi.
  13. zekaros82

zekaros82 User

oyun kasmasında ne olursa olsun

14. Her ne kadar burada konuşmak boş olsada (2017 den beri düzeltilmeyen şeyler için) unity oyun motoruna bir an önce geçilmesi gerekir. web video playerlar bile flash playerden vaz gereçek html5 kullanıyorlar. yıl olmuş 2020 siz hala geçelim mi kalalım mı diyorsunuz. flash player malesef donanımı sonuna kadar kullanamıyor. bir önce geçilsin ve oyun donmaları ızdırabından kurtulalım.

•کëwøпτë• ve NightWish66 bunu beğendi.
  15. SorrBro!!!

SorrBro!!! User

tarayıcıdada kasıyor , işlemcidede kasıyor, İstemcidede 40 gemi araya gelince donuyor.Orta vadeli çözüm buysa işe yaramıyor bilginize.

16. Merhabalar

@Bigpatron "nun Dikkatine...

Seafight istemci problemleri :

1 : İstemcide herhangi bir extra sayfa açtıgımızda geri gelme ve sayfayı kapatma (çarpı X) Vb gibi şeyler bulunmamaktadır.

2 : İstemcide Sayfa yakınlaştırması bulunmamaktadır yani sayfa ZOOM %100 %110 %125 Gibi yakınmaştırmalar buda büyük MONİTÖRLÜ oyuncularda seafight oyununun küçücük kalması sorunu oluşturmaktadır.

3 : Tam ekran oynama özelliği bulunmamaktır yani (ÇERÇEVESİZ) sayfa.

4 : Sayfaları Ayırma özelliği bulunmamaktadır yani oyun Sayfası ile Anasayfayı ayıramıyoruz birbirinden buda kalavyeden ALT-TAB tuşları ile sayfalar arasında geçiş yapamıyoruz. Yani tarayıcı şuan çerçevesiz tam ekrana geçse bile bu durumda sayfa degiştirmemiz için sürekli tam ekrandan çıkmamız gerekecektir o yüzden Sayfaları ayırabilmemiz önemlidir anasayfaya Geçebilmemiz için.

5 : İstemcinin Sadece Seafight Oynattığı halde tam olarak performans Sağlamaması sorunu bulunmaktadır.

bu durumdan şundan kaynaklandığını düşünmekteyim çok uzun süredir bu oyunu oynamaktayım ilk başladıgımda FPS (50) olarak belirlenmişti o zaman evet iyiydi oyunda kasmalar olmuyordu çünkü bu kadar yenilik bulunmamaktaydı ama bunun üstüne oyun baştan sona degişmesine rahmen hala FPS (50) bu durumda Sunuculardan ve FPS ayarı çok düşük kalmasından OYUNDAKİ KASMALARIN kaynaklandıgını düşünüyorum.

6 : SEAFİGHT evet 3 boyutlu bir oyuna geçmeye Çalışmaktadır bu güzel birşey Tabikide şart bencede ama birçok seafight benzer oyunlar kurulmaktadır bizim gördügümüz gibi sizlerde bunları gördüğünüzü düşünmekteyim ve birçok oyuncunun düz giden gemileri sevmediğini biliyoruz bilmekteyiz evet seven oyuncularda bulunmakta tabi azınlıkta olsada ama ben bunu şöyle düşünmekteyim bunun için AYARLAR - GENEL GÖRÜNÜM - EFEKLERE bir buton koyulsa bu butonlar ile 3D boyutuna gecilse yani (BÜTÜN GEMİLERİN DÜZ GİTMESİ) ve o tiki kaldırdıgımızda oyun 2D boyuta geçse otomatik olarak yani (BÜTÜN GEMİLERİN ESKİSİ GİBİ ÇARPRAZ GİTMESİ) evet bu biraz seafight probramcıları için zor olucak ama mademki oyuncuya bu kadar önem verilmekte oyun tarzı oyuncunun istegine bırakılmalıdır bu konu hakkında Seafight Programcıları bence BİR İLK yaparak oyuncularına 5 adım daha yaklaşabilirler.

7 : Eğer Bunlar yapılır ise geri kalan oyundaki buglar Vs Gibi Şeyleride ileticeğim Şuanda daha fazla yazıp kendimi yormak İstemiyorum Çünkü hakketten oyuncuların Söylediği birçok şey kaale alınmamaktadır Bunların alınıp alınmadığını Gördükten sonra yazmak istiyorum.

8 : (Sayın Yetkililerdende RICAM LÜTFEN Tarafsızlık İstiyorum hakketten tarafsız bir seçim ve gerekenin yapılması herkes adına iyi olucaktır @Bigpatron"dan rıcam bu konu hakkında biraz daha duyarlı olmasıdır Herkes gibi oyunumuzu oynayıp eğlencemize bakalım) Herkese iyi oyunlar iyi Eğlenceler...

Son düzenlenen: 17 Nisan 2020
    BLACK_JAGUAR bunu beğendi.
  17. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Öncelikle geribildirimleriniz için teşekkür ederiz.
    7: Oyuncularının söylediklerinin kaale alınmaması durumu söz konusu değil. Geribildirim soruyorsak, mutlaka ki geribildirimler kaale alınıyor fakat bütün ülkelerin raporları göz önünde bulundurulup, öncelikle en çok ne istenmişse onda yoğunlaşılıyor. O yüzden herkesin her istediği de olmuyor maalesef. Buglar felan demişsiniz. İster yazın, ister yazmayın öyle ya da böyle bulunur, bir şekilde söylenir ;)
    8: Tarafsızlıktan ne kastettiğinizi anlayamadım. Bu konunun tarafsızlıkla ne alakası var? :)

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  18. BIRAKTI

BIRAKTI User

Adminlerimiz uyuyormu oyuna giremiyoruz

19. mr.gold**

mr.gold** User

Ne desem sasirdim. Elestiri uzerine elestiri gibi olacak ama 5 para etmez. Anlamadim programci mi basit,sirket mi basit,dusunce yapisi mi cok basit? Birseyler cok geride kaliyor.. Oyuna lafim yok,yani oyun olmasi gerekenden cok karisik oldu.. Bizden PARA almak icin elinden geleni yapti bu sirket,simdi daha da alabilme imkani var ama zor vermiyor. Istersen oyna bana ne taktigine ve yeni paketlere arti toplara devammm..
    Bosverin gittigi yere kadar,olmayinca olmuyor anlasilan.Sanki bizi dinleyen varmis gibi bizde yorum yaziyoruz,merkez ne derse o olur! :)

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  20. MARKOS

MARKOS User

Merhabalar, Bende yazılımın az çok içerisideyim.Ama sizin şuan yaptıgınız o istemci C# kullanarak yapılmıs tarayıcıyı CEFSHARP ile kodlayarak masaustu uygulama halıne getirme işleminden başka birşey degildir.Arka planda yine Chrome çalışıyor.Bİldiginiz üzere adobe flash destegi kaldıracagı icin butun oyunlar masaustune geçıyor Ama bıgpoınt fırması bu süreci nasıl yonetecek bılemıyoruz.Daha oyundan bot sistemı kaldıramıyor emin olnu bot un sahıbının kullandıgı API ler bigpoınt şirketi tarafından verılmesı gerekıyorkı bu kadar script i bir uygulama halıne getırebılesın Benım size nacizane fikrim Bİgpoint şirketi seafight api lerini bot u yapan insanlara satmasın ve direk 2.5d top down sistemıne geçiş yapsın yoksa çok oyuncu kaybedilecek.