Typhon'un İntikamı 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 1 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_typhons_revenge_2020.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Typhon etkinliğimiz hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. paradox07

paradox07 User

antik nişanı nerden kasıyoruz açıklamaya baktım ama göremedim

3. beatdovne

beatdovne User

Antik Nişan herhangi bir güvenli limanda bulunan Alexandrodan ücretsiz mini oyun oynayıp 5 tane kazabilirsin

4. Reis29

Reis29 User

antik nişan ne işe yarıyor

5. grup harıtasında gemım bugda kaldı...hıc bırsey yapamıyorum oyunda sorun mu var bakarmısınız rıca etsem_? sadece grup daveet et ekranı var baska hıc bırsy yok ne hareket edebılıyorum ne bırsey yapabılıyorum bakarmısınız.

6. Pazardaki top tarifleri çok saçma oyuna yeni başlayan oyuncu direk 4 5 seviye dünya yaran topuna ihtiyaç olarak mi başlıyor kaç sezondur milletin istediği dünya yaran 0 1 2 bunlar yok her etkinlikte bunları pazara koyunda oyuncular da bı hedef olsun kuru etkinlik resmen ruh kassam ihtiyacım olan dün yaran burç topu yada derebeyi toplarının seviyeleri 0 1 arası olurdu diğerleri zaten her sozonki gibi 4 5 seviye arasında bende 1 2 3 seviye dünya yaran top olmadığında diğerleri gemide kuru kalabalık bunun la ilgili düzeltmeye uğraşın

Huabtais bunu beğendi.
  7. kaptan slade gemısı ılk kestıgımde 100 bın kusur ını verıyordu son 10 tane kestıgımde sadee ısık yayan verıyor

8. her zaman vermeyip arada rastgele extra ödül olarak veriyordur.

9. şu etkinlik borsasına bir kaç bir şey ekleyin hiçbir şey yok bomboş....

10. büyülü nişanlar her girişte 5 tane artıyor. 1-6-11... diye gidiyor. çok saçma değil mi? 1 er 1er artsa bari ya da hiç artmasa

11. paradox07

paradox07 User

kesinlikle çok fazla. verdiği ödüller pek iyi sayılmaz. top gösteriyor, tasarım gösteriyor ama hep altın veriyor :D

12. GROSVATER

GROSVATER User

onlar biraz sansa baglı ben ilk oyunda tasarım aldım :)

13. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Berbat bir etkinlik hiçbir npcden hiçbirşey kazanamıyorsun...

20den fazla slade kestim herhangi birşey vermedi ruhtan başka...Zaten slade kesmen imkansız koca koca gemiler gelip son atış bekliyo bu daha da komik...
    Dawn kesiyorsun verdiği inci 10k bile değil :D
    Jinx koymuşlar 1 tane lanetli ruh veriyo koymasaydınız daha iyiydi..Etkinlik açıklamasında inci, taç vs. şansa bağlı diyo ama şans binde bir herhalde :D...
    Ladon sistemini 4 günde bir kere gördüm (onuda chatten biri yazdı sağolsun) onda da bütün server geldi zaten 20m hasar bırakacaksın birde görev diye...

Mini haritalar ve grup haritaları ayrı bir facia :D Grup haritası 5 kişilik tank seçince yelkenler inik başlıyosun :D Birde kendini akıllı zanneden birkaç avel geçiyo köşeye afk bekliyo 2 kişi uğraşıyo...

Mini haritanın lanetli sürümünü oynuyosun 5k taç 1k altın veriyor ödüle bak ahahaah
    Sanki çok güzel ve karlı bir etkinlikmiş gibi mini haritanın olası ödülüne 1k altın koymuşlar diğerlerinin ihtimalini düşürmek için hahaha

Karaborsaya hiç girmiyorum bi 30 kiloluk top eksik :D

Typhoonun intikamından çok bigpointin intikamı olmuş diğer etkinlikteki taçların acısını çıkarıyor :D

14. 2022-09-03 13:51:24
    1 x Mahareeni Haritası aldın. Etkinlik görevlerini tamamlayınca böyle birşey verdi nedir bu acaba bilgilendirebilir misiniz harita veya başka menülerde bulamadım.

15. NERON_2

NERON_2 User

Bir sonraki görevde istediği malzeme normal harita değil

GΛMΣ_O√ЄЯ_[PЦβ] bunu beğendi.
  16. • Typhon
    o Son atışı yapan oyuncu (en az %1 hasar vermiş olmak kaydıyla) belirli bir şansla Aqua Cephanesi, Altın, Işınlanma ya da Typhon'un intikamı tasarımını kazanabilir.

Tasarımı alabilen var mı?
    Alan varsa atabilir mi?

17. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

global amerika 3 de mini grup haritaları görünmüyor sadece ana grup haritası var antik nisan veren baska yok sorunu düzeltin bi yeri yapıyonus bi yer bozuluyor

18. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

kösede yenile butuna var tılıyorum 10 tane sayfa geliyor yapacanız oyun batsınnnnn

19. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

grup haritası bozuldu starr yukariya bildir düzeltsinler mini grup haritası hiç görünmüyor global amerika 3

20. Yama sonrası bende aynı hatayı alıyorum
    antik nişanımda var , bir işinizde düzgün olsa şaşarız zaten