Typhon'un İntikamı 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 12 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mini haritalarda istedigi antik ve büyülü nişan yerel sunucu saatinde sıfırlanıyor mu??

2. hayalgemi

hayalgemi User

görev yapıyorum 19. seviye 5 yeşil ova batır 5 bir kaç şey topla diyor batırıyorum, ele geçiriyorum olmuyor birkaç şey vermiyor ne yapacam düzeltmek için yardımcı olur musunuz??

3. totem1

totem1 User

tek gercek yapabildigin kadara acıkları kullan ne yaparsan yap yanına kar kalır

4. totem1

totem1 User

yönetim tam olarak görevini yaparsa sorun olmaz ama acık yap hile yap top katla kısaca ne edersen et karlısın para yatırmana gerek yok 12 yılda oyun nereye getirdiler cnl kızardık yanlı die ama bunların ne ettigi belli diil yanlışı düzeltemıyorsanız bizlerede 2.000 sikke yollayın kımsenin hakkı kımsede kalmasın

5. alkantra

alkantra User

bu oyun acıgını kullanarak kasılan 500 caba sikkeleri geri cekilmeyecekmi. oyun kuralların a göre oyun acıgı bulup kullanmak ceza gerek tırir diye bir madde var. bu uygulanmayacaksa o madde kaldırılsın.
    sadece adalet istiyoz cok mu sey ıstıyoz.

6. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

bu oyunda adalet yok bak guya gülle sınırını kaldırdılar simdide tacla satılyolar gülleyi ben oyuna yeni basladım gülle alamıyom sistem 14 gün event koydu gülle 2 günde bitti 12 gün bos bos gez oyunda

7. Aynen katılıyorum madem adalet olsun diyolarsa gemilere 2000 o paralardan yollasınlar...

8. etkiniğin ikinci aşaması ne zaman

9. aman tanrım! görevler vuduu topu veriyor hemde 3 seviye

10. ALLAME.63

ALLAME.63 User

forum yetkilileri isteklerimizi yetkili yerlere iletiyor mu bu konuda emin değilim, daha geçen etkinlikte forumda kaç konu açıldı herkes söyledi etkinlik güllesi taç+inci olmaması lazım eskisi gibi sadece inci olması lazım diye ama bu etkinlikte yine aynı taç+inci bu konuda neden birşey yapılmıyor sırf bu yüzden bile etkinliklerin bir tadı kalmıyor taç kasamayan bir oyuncu nasıl etkinlikte kasılıp gemisini geliştirsin ????

11. TRANTULA

TRANTULA User

bence tum caba sıkkeleri tum oyunculara verilsin. ve dunya topu kaldırılsın. boylelikle tam adalet saglanır.

12. Sende haklısın sikke ekside olduktan sonra yapılan 200 topun ne hükmü olur ki :)

TiryakiHasan bunu beğendi.
  13. Bu arada iki etkinlikte sezon kısmında görevleri tamamlama bölümü iki etkinliktir görevler, etkinliğin günün den fazla sayı istemekte ilk tamamlama (2) sonrası (6) en sonuncusu (18) istiyor bu görev zaten günde bir defaya mahsus 15 günlük etkinlikte nasıl 18 yapılacak programcılarınıza ivedilikle iletin 2 etkinliktir yazık oluyor emeklerimize

s123 bunu beğendi.
  14. kestiğimiz npclerden çıkan lanetli ruhlar ve ışık yayan ruhlar parası oyun içinde kullanacağımız bir malzemesi yok bufflardan hariç o kadar topladık etkinlik son günü hepsi kaybolacak bari yerine bir miktar kalp kırıcı güllesi alsaydık emeğimiz boşa gitmezdi.

Son düzenlenen: 21 Eylül 2019
  15. bu etkinlikler ikinci kez sezon görevleriyle uyuşmuyor

2 etkinlik görevi tamamla
    6 tamamla
    18 tamamla
    etkinlik süresi yetmiyor toplamda 26 gün olması gerekir

1 etkinlik Npclerini öldür
    10 öldür
    100 öldür
    1000 öldür
    1111 adet etkinlik gemisi kesmemiz de etkinlik süresi boyunca yetişmiyor bunu yapabilenler sadece gece uyurken gemilerini bot a bağlayanlar bu görevinde düşürülmesi gerekiyor 3. görev 50 ye son görev de 500 'e düşürülmeli

16. AlınTeri

AlınTeri User

Görev konusunda haklısın fakat 1100 npc nin neresi zor, 10 gün etkinlik zaten, günde 110 tane kesemiyor musun ?

17. kesilmiyor öyle kolay degil 10 günde 1111 adet npc kesmek kesenlerde 24 saat gemileri oyunda botta kasılıyor 110 etkinlik npc si o kadar kolay degil arayıp bulacaksın en düşük npc bir milyon taç dayanmaz gülle dayanmaz haritada 20 tane jinx atsa dediğin tamam 3 -4 tane anca var

18. blackgo31

blackgo31 User

typhonların sayısı çok düştü son 2 saatte 1 kez 38 haritada gözüktü görevleri tamamlamamız için alt haritalara sıklıkla atılsın lütfen

19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu ile alakalı yapacak bir şey yok. Ne kadar çok sistem kesilirse, o kadar çok boss npc ortaya çıkar.

20. blackgo31

blackgo31 User

merhaba,
    biraz önce yazdım tekrar yazayım 40 seviye gemi 20 haritaya gelebilir fakat 20 seviye gemi 40 haritaya gidemez bizde npc kesiyoruz fakat 3 saattir 38 haritadan aşağısına typhon atılmıyor üst seviye oyuncularının bir özelliğimi var görevlerimi eksik kaldı tamamlamaya çalışılıyor anlamadım