TP ve Elit Puan Silinmesi

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ✖яε$ι∂єηт●ενıℓ»ŚŁ¢✖ tarafından 9 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Söylediğiniz üzere bir çok bot kullanıcısının TP ve elit puanını sildiğinizi söylüyorsunuz ancak herhangi bir fark yaratmaksızın aynı şekilde rütbeleri mevcut duruyor bu konu hakkında bişeyler yapılmasını istiyoruz bizler bu oyunda oynayan bot kullanmadan kendi emeği ile eylenmeye çalışan insanlar olarak isteğimiz bu bunu dikkate almanızı rica ediyorum hayırlı günler seafight çalışanları

Selen1453 bunu beğendi.
  2. Oyunu 13 senedir oynuyorum.İşim gereği haftasonu hariç günde 2 saat ancak bakarım.Genellikle günlük görev bile yapmam.Uğraşamadığımdan 49 lvl de bekliyorum 50 olamadım.Bu sürede ne bot kullandım ne hile yaptım.Toplam 9 milyar TP var.Birçoğu bu TP yi bir ayda kasıyor.7/24 bota atılan gemiler var.Etkinlikte bot yada TP pusing yapmakla suçlanıp debuf verdiler.Suporta yazıp incelenmesini istedim yetkili arkadaş 5dk sonra cevap yazıp komutan edasıyla yapanlar cezalandırıldı yapmasaydınız dedi.Şu oyunu 13 yıldır stres atmak için oynuyorum.Amaç eğlenmek.Parada yatırdım çokca.Ama geldiğim noktada boş yere emek harcadığımı düşünüyorum.

3. Eğer haritalardaki hopdedik gemisi senin ise sabah akşama kadar oto target ile gemin botta neyden bahsediyorsun sen

4. gemim nickimle aynı ve sabah akşam bottayım öylemi çok kolay bunun tesbiti admin girer bakar kullanıma.

5. İnşallah rabbim eger haklıysam onların belasını versin haksızsam ve bot kullandıysam benim belamı versin şu hayrı mübarek günlerde

6. Basit bir şekilde tesbiti mümkün.Lakin hem savcı hem hakim sen isen böyle oluyor.Onlar için kolay emeği ve parayı o harcamıyor.

7. hangi admin bakacak adminler oyunu kendi ego larıyla yöneten kişilerdir haksız yere ban verip duruyorlar bırak debufff

8. diazem

diazem User

Support ta zaten yazdıklarımıza karşılık kim ilgileniyorsa hiçbir alaka yok bostan korkuluğu koymuşlar oraya onu otomatik cevap kapandı gitti bitti ne ilgi ne alaka anca etkinlik çıkarıp paket satsınlar bitti zaten son demlerini yaşıyor seafight para harcamayın harcatmayın kardeşlerim.

9. Para harcıyordum daha yeni almıştım paketlerden ama bitti harcama yok artık

10. Hopdedik aldığın 5 TL ye saba kazanı :D örneğin dün gemini 6 kere batırdım tepki vermedin gemine vurdukca sol üste tamire gidiyodun neden sen hiç ateş etmedin acaba? artık buraya bot hakkında yazmayın ''Kullanmasaydınız'' net cevap!

11. Ben de o mevzuyu anlamadım mesela tpler silinmeden önce tp de 400. sıradaydım tp ler silindi 36. sıraya geçtim şimdi de birden 150. sıraya geçtim. ve rütbelerde düşüş görmedim kimsede

12. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bot kullanımı ve debuff hakkında gerekli cevapları verdim. Buradan bir şey yapamam. Yapamayız.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.