Tortuga Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve I_ELAZIGLI_I tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bunu kaç kere yazacağım kardeşim konu kapatıp üslerime bildiriyorum yazmaktan başka birşey yaptığınız yok görünmezlikte sorun var yakınımda hiçbirşey yok basıyorum görünmez oluyor 5-10 saniye içinde bozuluyor görünmezlik 1 ay önce yine aynı konuyu açmıştım ne işe yarıyor bu programcılarınız.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Sorun her görünmezlik bastığınızdamı oluyor ? Eğer evetse video çekip atar mısınız? Üstlerimizde bildirmemiz açısından.

Saygılarımla.

3. Bende oluyo o sorun her zaman değil ama arada oluyo bi sıkıntı var herhalde bence oyuncuyla ilgilenmeliler ama oyunda o kadar sıkıntılar varki ama oyuncunun lehine bişey görmedim duymadım:)))

I_ELAZIGLI_I bunu beğendi.
  4. bu bir hata deildir eğer 1 npc ye yeni sıkmışsan uzaklaşıp hemen görünmez alamazsın saldırı kesmen gerekli veyada bir npc sana sıkmış sen uzaklaşmışsan anında görünmez almaya çalışmışsan bozulur tavsiyem vudu canına bak artmasını bekle artdıkdan sonra al görünmez

5. Battıktan sonra tekrar doğunca oluyor bu dediğim.