Top Yerlerine Göre Verilen Hasar Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve antalya_07 tarafından 7 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. antalya_07

antalya_07 User

Selamın Aleyküm, İyi forumlar öncelikle...

Benim gemimde Max 426 Top yerim var aynı oyuncuya aynı toplarla ve 30 top eksik şekilde verdiğim hasar yine aynı yine aynı. Top yeri fazlalığının bir önemi yok bence. Programcılar bu hatayı görebiliyor mu acaba? Aynı ayarda vuruyorum 30 top eksilttim top yerinden yine aynı vuruyorum. Kesin bi değer olmalı artık. Kritikte aynı vuruyorum, düzde de aynı vuruyorum. Benim gemide mi birsorun var anlamadım ama çok saçma bişey. Programcılara iletirseniz sevinirim.

kara3535 ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  2. Senin gemide bir sorun yok kardesm bendede ayni sey var yetenek ile koydugumuz toplar vurusu degistirmiyor sorun var ama bigpoint sadece para konusuyla ilgileniyor

kara3535 ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konuyu üstlerime bildiriyorum. Eğer sorun varsa mutlaka ilgilenilecektir. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Ayrıca konu uygun alana taşınmıştır.

Saygılarımla

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.