Titanların Savaşı 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ana gemiler hiç bir şekilde denk gelmedi daha sanki oyundan yokmuş gibi , en fazla kestiğmiz yıkımın kor ateşi ile enkaz tohumu daha üstünü görmedim :/

☆вöятєçιηє☆ bunu beğendi.
  2. etkinlikte bence hata var ne lamba veriyor nede tasarım ?

3. ayrıca ouranos ve gaia tasarımlarının markete gelmesini istiyoruz , markette etkinlik ile alakalı alacak bufflardan başka hiç bir şey yok

-Croatia- bunu beğendi.
  4. lambada veriyor , tasarımda :)

5. -Croatia-

-Croatia- User

evet bu 2 tasarımda çıkmayalı baya oldu çıkarsa güzel olur zaten titan etkinliğinin ana tasarımlarıydı neden kaldırdılar anlamadım

6. FM lerden dönüş bekliyoruzz

7. rrtrte

rrtrte User

400k can 200k vudu olduğu halde etrafta onlarca gemi varken neden sürekli bana sıkıyor ?

8. ozican2525

ozican2525 User

Anladığım kadarıyla en az itibara sahip olan kişiye sıkmakta.

Katılıyorum çok zaman oldu çıkmayalı.

capkın bunu beğendi.
  9. -Croatia-

-Croatia- User

admirallerden birkaç kez 2 şer kere kazandım fakat bu item ne işe yarıyor bir şey alınmıyor karaborsada pet - tasarım - item falan ?

10. ruh ile tahrip edici top alamıyoruz gösteriyor fakat sepete ekle kısmı bulanık gerekli istenilen ruhlarda mevcut

11. yıkım gemisi neden sürekli bana sıkıyor ?

12. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Pet ve Tasarımı alabilirsiniz kader lambasıyla.

Saygılar.

13. Dünden beri dikkatle bakıyorum fakat top falan göremedim? hangi kısımda söylermisiniz.

14. 15 seviye ve yeni başlamış birisi olarak 500 den fazla kristal ve bir okadar inci kasmışımdır gayet güzel bir etkinlik

15. sepeti aç üstad, öne çıkanlar bölümü var ya sepeti ilk açtığın sayfa aşşağı kaydır orda gözküyor fakat alınmıyor

....FATİH....™ bunu beğendi.
  16. ruh ile alınan toplara konu açtım buraya birleştirmişsiniz fakat bi cevap gelmedi ??

17. EFE

EFE User

Ruh ile alınan top yok arkadaşlar.O esi ekinlikten kalan bir görsel gibi düşünün.Mesela avantajlı saat çıkıyor o zaman kana susamışlık alabiliyorsunuz.Avantajlı saat bitince öne çıkanlar bölümünde kana susamışlık yine görünüyor ama alamıyorsunuz.

18. kesin yok dimi boşuna ruhları bekletmeye gerek yok yani