Taş Seviyesi Yükseltme

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Śềמ‡ǿŘýU tarafından 23 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Elimde karışık 4 tane 26 taş var depoda. Toplamda iki tasarım var biri ful 27 savaş. Diğeri ise tamir, kaçınma 27 top hasarı, isabet 26. Savaş peti ful 27 kasılma peti ful 26. Böyle uzun bahsettim kusura bakmayın. Şimdi taş yükseltmek istiyorum üçüncü tasarım yapmak mı mantıklı yoksa kasılma petinde ki hasar önlemeyi 27 yapmak mı yoksa tamir tasarımında ki top hasarı veya isabetten birini 27 yapmak mı? Önerilerinizi bekliyorum.:) @Star konu yanlış yere açıldıysa taşıyabilirseniz ya da kilitlemezseniz sevinirim. İyi forumlar. :)

2. crank-55

crank-55 User

Şahsen tamiri 28 yapmak için uğraşırdım. Etkinlik tasarımlarını almadıysan onları almaya çalış. Güzel taşları var. Petteki hasar önlemeyi 27 yapmak yerine tamiri 28 yapmak için uğraşmalısın diye düşünüyorum. 3. tasarımı ne için yapıcaksın zaten savaş ve tamir gemin var. İsabet ya da top hasarı taşının 26-27 olması arasında çok büyük bir fark yok. Sen tamir taşına yoğunlaş :D

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu uygun alana taşınmıştır.

4. Teşekkürler :)
    Mantıklı bir seçenek ama onun içinde epey 26.seviye taş gerekli tasarımlar ile birlikte 6 tane 26.seviye oldu :(

5. Kinkaku

Kinkaku User

Önce tamir taşına uğraşmalısın bence arkadaşın dediği gibi. Ondan sonra isabet basmak istiyorsan petin taşını yükseltmen daha mantıklı olur.

6. Önerilerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim :)