Tahrip Edici mi Balyoz mu?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve »pλяđǿй« tarafından 3 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba herkese toplara seviye artışı yaptıracağımda forumda baktım balyoz tahripden daha iyi deniliyordu baktım tahripin özellikleri daha iyi sadec elit cepahane bonusunda balyoz üstün şimdi sorum size tahriperimi seviye artırayım yoksa balyozlarımı şimdiden teşekkürler

2. baba34_foo

baba34_foo User

balyozlarına sadece elit cephane bonusu dediğin şey oyunun en önemli bonusu :)

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

4. oyunda biraz acemiyim de :) bana göre de diğerinin kritik hasarı felan yüksek ya o yüzden öyle düşündüm açıkcası

5. Tahrip daha güçlü.

6. eynelis**

eynelis** User

Yavaş yavaş öğrenirsin zaten balyoz süre hasar ortalaması olarak tahribin üstünde ama bu çok büyük bir fark değil yüksek seviye balyozlarından kalan boşluğa düşük seviye balyoz yerine yüksek seviye tahrip koyabilirsin. Toplarının ekran görselini ve maks. top sayını yazarsan en iyi dizilimi de yazarım iyi oyunlar

7. Teşekkürler yazıyorum tüm toplarımı
    98 adet dünya yaran topu seviyesiz
    145 adet seviye 3 kıyamet balyozu
    20 adet seviye 3 tahrip edici
    25 adet seviye 2 tahrip edici
    65 adet seviye 1 tahrip edici
    18 adet acı verici seviyesiz
    15 adet seviye 4 alev fırtınası
    43 adet seviye 3 alev fırtınası

üstad sana zahmet savaş ve kasılma modu için ayrı yapabilirmisi çokmu şey istemiş olurum :)

8. baba34_foo

baba34_foo User

Geminde ki top yerini yazmamışsın 350 baz alıyorum.
    145 balyoz 3 ten 96 balyoz 4 + 1 balyoz 3 olur
    tahripleri seviye atlattığında 64 tahrip 3 + 1 tahrip 2 + 2 tahrip 1 olur
    bu seviyelendirmeleri yaptıktan sonra;

98 dünya yaran + 18 acı verici + 97 balyoz + 64 tahrip + kalanını da alev topuyla doldurabilirsin. Şuan savaş modunu düşünme bence 2 ocakta sezon yenilenecek dünya yaran kasmaya bak 2 ocağa kadar özel harita yap zıpkın hazırla inci kas geminin içini doldur vs sezon açıldığında görevleri rahat rahat yapabilecek hale getirmeye çalış gemiyi

MelihBaba08 bunu beğendi.