Taç Sorunu

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve BaRBaR_QS tarafından 29 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BaRBaR_QS

BaRBaR_QS User

Geçenlerde blackfriday ile oyuna yüklenen top alımlarında çıkan sorunlardan dolaı çoğu kişi taç ile toplarını fullemişti. Bunun ardından bir program oluşturulup bu toplar geri çekildi ve tyerine taçlar iade edildi . Taçlar iade edilirken bazı gemilere örnek olarak 300 bin taç gitmesi gerekirken 1milyon 300 bin taç gitti. Sonuç olarak adamlar haksız yere taç kazandılar ve bunlarla rahatça benim emeğimle aldığım adalara gemi çekici gönderip alıyorlar. Bu konuyu supporttan da yazmamıza rağmen cevap alamadık . Hatanızı hata ile kapatmayın lütfen.

independanceday bunu beğendi.
  2. Swarps

Swarps User

bi hatayı kapatıyorsunuz . farklı 2 hata daha yapıyorsunuz. bu oyunun programcılarının mesleği ney ? neden sürekli hatalarla uğraşıyoruz. 20 dk sonra gene reset var. bakalım ne hata olacak gene.

3. hayır benim anlamadığım sizin hatalarınızın bedelini biz mi ödemek zorundayız 10 gemi yanyana gelip defalarca sistem atabiliyorlar bu nasıl adalet ? acilen taçlarının eksiye çekilmesi gerekiyor bu gemilerin başka yolu yok bunun artısı eksisi de yok .

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konuyu üstlerime bildiriyorum.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.