Support

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve seninneyine9999111 tarafından 11 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Star admin dediğini yaptım . Bigpatronun dikkatine diye büyük harflerle başa yazdım ama sanırım yine o kişiler okuyor mesajı. Derdimi anlatacağım başka kimse yok mu ? Chatte bir olaydan dolayı 7 gün ban yedim . Supportla yazışmaya başladım tavırları rahatsız ediciydi zaten ve dik üstten bir konuşma stilleri var sonrasında banın süresini 9 Mayıs olarak yaptılar sadece keyfi olarak . Bunlara dur diyecek kimse yok mu

2. Bunlara dur diyecek kimse yok, aynı sıkıntı bende vardı ceza verilmesi gerekirken vermediler yazdım almanyaya hemen cezayı kestiler. Ülkemizde nasıl torpil dönüyorsa burada da aynısı dönüyor yeterki adamın olsun hemen hallederler adamın yoksa vay haline.

3. Konuşamıyoruz adamlarla . Haddini bil, girecek gemin kalmaz, nereye şikayet edersen et . Tavırlar bu . Gerçek hayatta bu kadar cesurlar mı bilmiyorum . Konuşmak ve diyalog kurmaktan acizler

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Keyfi olarak bir şey yapılmaz. Yapamazlar. Siz yediğiniz cezayı eleştirirken kim bilir ne dediniz? Dediğim gibi keyfi hiç bir şey yapılamaz.

5. Star

Selam,

Size haddini bil, girecek gemin kalmaz denildiğini iddia ediyorsunuz öyle mi? Sadece gülüyorum.

6. Star admin. Keyfi ban olmaz ben kötü sözler kullandım karşı tarafta haddini bil girecek gemin kalmaz demedi diyorsun. O zaman mesajlara bakılsın herşey kayıtlı eğer ki argo hakaret içeren bir söz varsa gemi felan hikaye herşey kapansın. Buradaki sistem sıkıntılı herkes birbirini kolluyor . Siz bu oyunda yokken biz bu oyunu oynuyorduk yeni de değiliz bu da bilinsin. Eğer o kadar eminseniz kayıtlar incelensin ben hodri meydan diyorum arkadaşlarınız da o kadar eminse buyrun

7. Star

Selam,

Öncelikle üslubunuza dikkat etmenizi rica edeceğim. Size defalarca tekrarladım şimdi son kez tekrar söylüyorum. Sohbet yasağı, gemi yasağı vb. durumların muhatabı destek ekibi. Buradan sorununuzu hiç bir şekilde çözemem. Diğer konulara cevap vermemin sebebi de asılsız ithamlarınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.