Sunucu.

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve -b.kiler- tarafından 14 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -b.kiler-

-b.kiler- User

Merhaba ,
    Sanırım oyunun en büyük degişimini 2014 -2015 tarihlerinde Mega sunucular tarafından yapıldı geride kalan veya bu güncellemeden sonraki sunucular sanirim global 7-8 harici varsa bir bilgim yok.
    Ortalama o zaman tr3 sunucusu 7 senelikdi tr1 ise 10 senelikti aralarinda baya zaman vardı farkli oyunlara yönelme yada eski zamanlarda oyunda çok degişiklik olmadigi için oyuncu arkadaşlarimiz gitti.
    Peki global merkezli diger sunucuları neden megaya ekleyemiyorum sanirsam Mega 4 dü tamda hakim degilim konuya o zamandan sonra verilere hakimseniz çok fazlasiyla tabiri câiz ise oyuna can geldi ama disarda kalan ve en son acilan server gb8 3 seneyi devirdi gb7 6. Senesine giriyor neden bekliyoruz ordaki oyuncularinda her gün ayni insanlar ile şavasmaktan sıkılıp bunalmasınımı tabi bu degerlendirilir yönetim tarafınca fakat ben uzun yillardır her tarafda oynayan bir oyuncu gözü ile bakıyorum. Mega dışındaki serverler sona dogru gitiyor. @

2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Yakın zamanda yeni bir sunucu birleşmesi olmayacağı söylendi en son ancak bu konuda bir geribildirim yaparım tekrar.

Saygılarımla.

3. -b.kiler-

-b.kiler- User

Peki yeni sunucu açımı gibi birsey varmi konuşmalar arasında ?

4. ShaDe.

Hayır şu an için o da düşünülmüyor.

5. Bir global 7 oyuncusu olarak bende sunucuların birleşmesi ve pvp olması taraftarıyım.

6. ShaDe.

Selam,

Önerinizi ileteceğim.

Saygılarımla.

mamubaba125 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.