Sunucu Birleşimi Duyurusu - Global Amerika 3 Sunucusunun PvP Amerika Sunucusu ile Birleşimi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 29 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam Korsanlar!

Savaşmaya hazır olun Kaptanlar! Global Amerika 3 sunucusu 19 Şubat'ta PvP - Amerika Sunucusu ile birleşiyor.

Bunun Global Amerika 3 korsanları için bir değişiklik olabileceğini biliyoruz, bu nedenle geçişlerini kolaylaştırmak için onlara ekstra 40 saatlik Koruma Aurası vereceğiz, ancak dalgaların üstünde ve altında daha büyük bir mücadeleye hazırlıklı olun.

Hangi sunucular birleştirilecek?
    Global Amerika 3 sunucusu diğer Amerika Sunucusu ile birleştirilecektir.

Sunucu PvP mi, PvE mi yoksa Hibrit mi olacak?

Sunucu bir PvP Sunucusu olarak kalacaktır.

Global Amerika 3 oyuncularına herhangi bir telafi verilecek mi?
    Yeni sunucuya geçişinizi kolaylaştırmak için, birleşme sonrasında giriş yaptığınızda size 10 Geçici Koruma Aurası ve 10 Dayanıklı Koruma Aurası vereceğiz.

Donanmalara ne olacak?
    Donanmalar değişmeden kalacaklar.

Filo adalarına ne olacak?
    Mevcut Amerika PvP Sunucusundaki donanma adaları oldukları gibi kalacak ve birleşme sona erdiğinde de orada olmaya devam edecek. Yalnızca mevcut Global Amerika 3 (PvE) sunucusundaki donanma adaları, kuleler için harcadıkları kaynaklarını geri alacak.

Her iki sunucuda da hesabım varsa ne olacak?
    Sunucuyu normalde yaptığınız gibi değiştirerek her iki hesabı da kullanabileceksiniz.

Saba Kazanı nasıl hesaplanacak?
    Çekiliş talihlileri şu anda olduğu gibi aynı yöntemle hesaplanacak; ödül sayısı, birleştirilmiş sunucudaki sunucu sayısıyla çarpılacaktır.

Lig Sistemi nasıl hesaplanacak?

Bunda herhangi bir değişiklik yapmayacağız, yalnızca “Tüm Sunucular” sekmesinde sıralananlar ödülleri alacak. Bu sekme Amerika Sunucusundaki her oyuncunun oyuncularını içerecektir.

Son düzenlenen: 29 Ocak 2024
  2. ShaDe.

Selam Korsanlar!

Bu sunucu birleşimi ile ilgili geribildirimlerinizi ve düşüncelerinizi bu başlık altında belirtebilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz. ;)

3. Global serverler hakkında birşey varmı ? Gb7 Gb 8 ?

4. ShaDe.

Selam,

O konuda bir bilgi yok şu an için, olduğu takdirde forumda paylaşırız.

Saygılarımla.

Son düzenlenen: 29 Ocak 2024
  5. Sizin pve de sadece takılmak istiyen oyuncularla sıkıntınız mı var ben sadece oyunda kasılmak için pve serverda hesap açıyorum sadece oyun için şavaşmak için değil kalkmış gelişi güzel yazıyorlar pvp olcak hesab belli komple kapatın hesabı daha çok işime yarar.

*mARİFet* bunu beğendi.
  6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Öyle bir durum söz konusu değil. Şu an sadece Global Amerika 3 sunucusunun diğer Amerika tabanlı sunucularla birleşmesi durumu var.

7. Şu duyuruyu 5 bin lira harcamadan önce söyleseydiniz keşke PVE modu diye ga3 serverindeki hesaba paketleri aldım şimdi neden pvp oluyor ki ben pvp olmadığı için geldim buraya ne yapacağım pve servera taşısınlar o zaman madem birleştiriliyor pve serverlar birleştirilsin global avrupa 8 deki hesaba hibrit diye girmedim şimdi buna mı geldi sıra

*mARİFet* bunu beğendi.
  8. olmuşken tüm sunucuları birleştirin tek sunucu olsun zaten çok fazla oyuncu kalmamış etkinlikte sadece 4 saatte 1.oluyorum ben bunun için para yatırıyorum zevkine oynuyorum pvp istesem avrupa 8de gemi dizerdim

*mARİFet*, MED ve paşazade54 bunu beğendi.
  9. Globallerin hepsi tek çatıda amerika ların hepsi tek çatıda olsun aynı şekilde türkiye serverleride. Oylama yapılsın PVP yada hibrit gibisinden zaten her oyuncu serverlere dagılmış durumda.

*mARİFet* ve Muzoababa18818 bunu beğendi.
  10. ~Goliath~

~Goliath~ User

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hem diyorsunuzki eğer kasılmak istiyorsanız pve serverde oynayın gidip orda 0 dan uğraşıp hesap kasıyoruz sonra orayıda pvp yapıyorsunuz burdaki amac nedir şimdi ? Ben zaten pvp serverden sıkıldığım için savaşmak istemediğim için 13 yıllık hesabımı bırakıp pve servere geçtim şimdi burayıda pvp yapıyorsunuz gerçekten ya insanlarla dalga geçiyorsunuz yada ne yaptığınızı kendinizde bilmiyorsunuz , bu karardan bence vazgeçin çok gereksiz ve saçma bir karar olmuş

*mARİFet* bunu beğendi.
  11. Burda herkes yazsın tebkisini istmesin bu okuma bilmez anlmaz oyuncusuna değer vermez yönetim gidip inatla pvp yapar burada mantık veya anlayış yok

*mARİFet* bunu beğendi.
  12. Anlamadığım nokta şu tamam birleştime olsun ama bu pve sunucularıyla olsun

***ARAS***25*** ve *mARİFet* bunu beğendi.
  13. cpt.ayazz

cpt.ayazz User

Bende global 7 de oynuyorum böyle bişi istemiyorum kesinlikle

14. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Detaylı bilgileri BURADAN okuyabilirsiniz.

Son düzenlenen: 31 Ocak 2024
  15. *mARİFet*

*mARİFet* User

Pvp ile pve birleştirmesi nasıl izah edilebilir? Bu yanlışlıktan dönün. Ve sakın diğer pve serverler için benzer bir şey yapmayın. İlla bir birleştirme olacaksa pve leri kendi aralarında, pvp leri kendi arlarında birleştirin.

***ARAS***25*** bunu beğendi.
  16. lEADER

lEADER User

AG3 Sunucusunda aktif oyuncu olmadığından boşuna sunucu parası ödemek istemediler bu yüzden birleşmeye girmek zorundalardı çünkü serverin gelir oranı çok düşük , aktif sayısı az olduğundan grup haritası ödülleri sayesinde çoğu kişi gemiyi fulledi zaten herkeste baron gümüş rütbe inci taç dolu zaten ada savaşları da yok , birleşmesi çok iyi oldu mega amerika sunucusu aktif bir sunucu bu sayede ag3 serveri oyuncuları da bu birleşme sonucu oyuna daha çok para yatırabilir , ne kadar aksiyon o kadar çok para. Gudai hergün 4 saatte tek başıma kesmekten bıkmıstım

17. *mARİFet*

*mARİFet* User

Tam bana göre bir yermiş. Tek başına farm yap :)

18. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhaba,

Amerika sunucusu Avrupa sunucusu ile aynı veritabanında aynı sunucu bilgisayarında değil. Dolayısı ile sizin bahsettiğiniz gibi, Amerika pve sunucusunu gidip Avrupa pve sunucusu ile birleştiremezler.

Saygılarımla.

19. -LegenD-

Merhabalar,

Karar verildi ve birleştirilecek. Şuan da diğer sunucular için herhangi bir birleştirme söz konusu değil ama ileride olmaz diyemem. Bende sizin ile aynı fikirdeyim. Pve yapıyorsun, pve kalmalı. Sonuçta oyuncu oraya gitmiş ise pve olduğu için gitmiştir.

Saygılarımla.

*mARİFet* bunu beğendi.
  20. -LegenD-

Merhabalar,

Şuan da global 7 sunucusu için böyle bir durum söz konusu değil.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.