Şükran Günü 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 21 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_cabinboy_robin.jpg

Şükran Günü 2022 etkinliği hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. 4 saattir aralıksız npc arıyorum en küçük olandan 8 tane vurmuşum yapmayın etkinlik falan daha iyi en azından oyun sakin oluyo

3. yine boş bir etkinlik. Markette ne bir gemi tasarımı pet var ne de herhangi bir buff var. İlla paket satacak seafight, bu fiyatlarla biraz zor satar...

4. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

satar babacım satar, bizim kitle 3 gün şikayet eder 4. gün almak için sıraya girer..

etkinliğin manası çok derin arkadaşlar etkinliğin tek npc si olan toplayıcı çok az var ve çok az ödül veriyor..verdiği 5k inciyide yere dökülen kargolardan siz topluyorsunuz..bi köpek çekmedikleri kalmıstı onuda yaptılar bu etkinlikte sağolsunlar :D

BK.58 bunu beğendi.
  5. Yere dökülen kargoları toplayan kimseyi görmedim. O kadar gereksiz ki :D Amiral çıksın diye vurup geçiyorum ama amiraller bile gereksiz nerdeyse. Market boş, kod yok, sandık çok az, amirallerden tasarım şanşı 0.0005 falan sanırım. Resmen öylesine konulmuş salak bomboş bir event.

HACKERWARE bunu beğendi.
  6. Selen1453

Selen1453 User

Kod var mı :)

7. etkinlik gemisi var 15k taç ile alınabilen

8. hangi tasarımmış o?

9. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Göklerin muhafızı isminde bir tasarım..Sende gözükmüyorsa zaten vardır büyük ihtimal..

10. oyunun halinin içler acısı olduğu son yamayla daha net bir şekilde ortaya çıktı toplayıcı kesen bot sistemlerinin toplamadığı kargoların ödül miktarı artınca günde 8 saat manuel oynayan bir oyuncu en az 5 milyon inci toplar yeterki o haritada bot sistemleri çok olsun inciye ihtiyacı olan gemiler için tam şükran günü etkinliği oldu