Şükran Günü 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 23 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda yapılacak olan Şükran Günü 2019 etkinliği hakkındaki fikir ya da düşüncelerinizi bu konu başlığı altından bizlere saygı, sevgi ve kurallar çerçevesi içerisinde bildirebilirsiniz. Sorularınızı sormadan önce SSS mizi okumanızı tavsiye ederiz. SSS için BURAYA tıklayınız.​

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Şuan etkinlik aktif.

3. MAESTRO.

MAESTRO. User

etkinlik kodu nedir arkadaşlar ?

4. VURGU

VURGU User

etkinlik kodu ne zaman paylaşılacak

5. Arkadaş bu toplayıcı kesmek zarar aldığım inci giden gülleyi karşılamıyor şunun verdiği inci biraz artırılsın bence

6. MAESTRO.

MAESTRO. User

yada gülleyi alım incisi azaltılsın çok fazla bencede ..

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. SFDEMETER

8. buz yanığı güllesini sadece 400 bin tanemi alabiliyoruz

9. Sen 500milyon al

10. toplayıcıyı kestikteen sonra10 tane kargo atıyor onları da topluyormusun?

11. güzel etkinlik kod için de teşekkürler

12. Karlı bir etkinlik istiyoruz mümkünse etkinlik olsun inciler havadan gelsin hiç uğraşmayalım.

13. kim uğraşacak havadan düşen incileri toplamakla direk hesaba eklensin

14. bende Mayflower tasarımı yok ama nedense sürekli batırmama rağmen hep taç veriyor tasarımı neden vermiyor ?

15. ozican2525

ozican2525 User

Tamamen şans bende sonbahar tasarımı için uğraşıyorum ama 20'den fazla son atış ve darbeden almama rağmen daha alamadım.

∂єяєвєуι-[C¤] bunu beğendi.
  16. Event sistem gemilerinin atıldığını üstte yazmıyor.Diğer oyunculara sorup buluyoruz.

17. BIRAKTI

BIRAKTI User

tasarım alamıyoruz alma şansı biraz yükseltilsin habire taç almaktan sıkıldım vurmaktanda sıkıldım bitti etkinlik