Star Admin Görev Yapıyor mu?

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve »λωэѕтλ«вℓ©g tarafından 15 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet kıymetli dostlarım
    https://board-en.seafight.com/threads/the-shadow-of-the-grand-vizier.180896/
    bu farklı ülkenin forumu
    Bu forumda etkinlik görevlerinin detaylı sslerini bulabilirsiniz
    PEKİ STAR admin neden bizim forumumuzda yayınlamıyor , üşeniyor mu ? , yapmak istemiyor mu? , veya vaktimi yok ?
    Üşeniyorsa bu işi bıraksın , vakti yoksa yeni forum adminlerinin önü açılsın
    Bigpatron nerede ?

2. Ben de etkinlik, kod veya başka türlü bilgiler için İngilizce forumu kullanıyorum. Bilgilerin orada daha erken görünmesi çok normal ama detayların orada olup bizde olmaması veya bildirimlerin, bize olması gerekenden geç gelmesi pek de güzel bir durum değil.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bize gelen bilgide sadece etkinlik SSS veriliyor. Görevleri test edip yazmak, İngiliz forumumun inisiyatifine kalmış bir durum. Onlar yapıyor diye biz yapmak zorunda değiliz. Biz bize verilenin bire bir aynısını yapıyoruz. Yapılan ekstralar bizi ilgilendiren bir durum değil. Üşenmiyorum. Sadece işimi ve bana verilen kısmını yapmayı tercih ediyorum. İstediğiniz yere şikayet de edebilirsiniz ;)

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.