Sonsuzluğun Haritası Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. doğum günü pastasını gören, denk gelen var mı ?

2. Bir kere gördüm

3. AlınTeri

AlınTeri User

Ben etkinlikle alakalı görevler de dahil bir şey yapmadım daha. Şu saatten sonra, tek başıma yapabileceğim, etkinlikte yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı ?

4. bu paketlerin en son dalgasındaki içerikleri bilen varmı 4. kademe

5. doğum günü pastası pek karlı gibi gelmedi bana

6. Adamlara bak herşeyi yabancılara en ince ayrıntısına kadar anlatmış noktası virgülüne kadar etkinlik bitti 3 gün kaldı dâha biz hıc birşey yapamadık 300 400 kese kasanların yanına herşey kar kaldı.daha da bizim moderatorler yöneticiler üsluba dikkat chate dikkat ona dikkat buna dikkat kardeşim yapamayacaksanız bu işi yapmayın en çok parayı da türk oyuncu lar yatırıyor ama ne hikmetse en çok zan altında kalan da biz türkler.nie ezdiriyosunuz bizleri bu kadar sorunları çözün bizlere sorun olmayin bize.adamlarin üstüne yürüyün zorlayın siz moderator ve yöneticilere daha iyi iletisim saglayin bizden gelen sorunları zorla haletmeye çalışın baksanıza daha kese sorunu çözemediler çok pasif kaliyosunuz yabancı lara karşı adamların nasıl iletişimi güçlü ve sağlam kendi ülke oyuncularına karşı sorumluklarını yerine getiriyolar.

7. Anladığına göre oyunda çıkan her paketi satın almaya devam et o zaman düzelir.

Sessiz ve dfgfdgdsda bunu beğendi.
  8. gördüğüm en saçma doğum günü etkinliği.
    başarılarınızın devamını diliyorum ama bu gidiş ile zor

dfgfdgdsda bunu beğendi.
  9. golge97

golge97 User

bende karaborsada hiçbir etkinlik esyaları yok neden acaba bilen yardım etsin lütfen

10. ozican2525

ozican2525 User

Oyun sayfasında üstte market işareti var oradan eşyalar kısmına tıkla daha sonra da sol menüden eşşizi tıklayarak alışveriş yapabilirsin.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Oyun sayfasındaki markette var.

Saygılar.

12. sagitta03

sagitta03 User

herseye millet once isyan sonra tamam diyor,kapasinlar serverlari da rahatlayalim :D

13. Bence karlı etkinlikti iyi kar ettim inci yönünden her ne kadar kese alamasamda olsun en azından incim çoğaldı kolay gelsin:))

14. seafight tarihinin gelmiş geçmiş en kötü etkinliği sanırım bu her tarafı hata dolu düzeltiyoruz dedikçe daha çok bozuluyor bu etkinliği düşünen uygulayan kimse umarım bir daha böyle bir etkinlik sistemi için planlama yapmaz vakit harcamaz.

TiryakiHasan ve __*O*B*I*W*A*N*__ bunu beğendi.
  15. yağmacının odulu kalktımı arkadaşlar

16. linki warsa atarmısınız

17. Mini ve grup sıralamaları niye kalktı? henüz etkinlik bitmedi ve bunun hakkında duyuruda bulunmuyor.

18. Menetli

Menetli Guest

19. Etkinlik yapıldığı sanılıyor birde takası olucakmış :D

TiryakiHasan ve ....FATİH....™ bunu beğendi.
  20. Rezillik gerçekten , olmasa çok daha iyi olurdu

TiryakiHasan bunu beğendi.