Sistem Gereksinimi Nedir

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ♠ŇЄ$TЄЯ☆¦ADEM¦ tarafından 17 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba orta bütçeli bi laptop alma düşüncesi içerisindeyim.Savaş alanlarında pc'im kasıyor Özellikleri nasıl olmalı kasmaması için neye önem vermeliyim örneğin işlemci ram vs. Güncel sistem gereksinimi tavsiyeniz nedir relax admin siz kasmıyor demişsiniz yardımcı olurmusunuz

2. sadece ondan değil oyundan da kaynaklı kardeşim ,diğer arkadaşları bilmiyorum ama bende de bol bol kasıyor

3. bf 5 te 70 fps veren sistemim var ultra ayarda ama seafightta 5kişi gelince kasıyor , yüksek ihtimalle işlemcinin önemi büyük bu oyunda

4. sonikaz

sonikaz User

oyun laptopu alman lazım interbette araştır bulursun online ve pc oyunları için.

5. Oyun bilgisayarı alma! Bu oyun her türlü nasıl bir bilgisayar alırsan al kasar! Mesele ne ekran kartı ne işlemci mesele sadece internet. Oyun sürekli olarak internetten dosya indirdiği için internetten kaynaklı takılmalar oluyor. Ben oyunu bıraktım Şu oyunu adam akıllı pc'de çalışır hale getirseler on numara bir oyun olacak tüm gemi dosyaları resimler vs. pc'de kayıtlı olacağı için hiç takılma olmayacak.

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  6. bende aynı şekilde oyun 3d oluncaya kadar bırakmaya karar verdim bu haliyle oynamayacağım

7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

8. Seafight Sistem gereksinimleri : Para

9. Reis ne güzel söylemişsin vallahi güldürdün:D:D

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  10. Eyvallah reis :p:D

11. Bi cevap verebilecek yokmu admin sizden de bekliyorum cevapları sizler hangi özellikte kullanıyosunuz kasmadan oynamak için minumum ne lazım

12. Hakaret yok bir şey yok , istediğimizi yazabiliriz herhalde bu minvalde :D bizlerin isyanı sevgili çalışan FM lere değil ama sorunu kabuk etmeyen oyuncularla , fm lerle ve geliştirme ekibiyle . Millet mutlu sanıyor böyle eleştirince :confused:

13. Yasir2358

Yasir2358 User

ewontes sen bu yukarıdaki arkadaşı parayla mı tuttun her gönderide sana övgüler yağdırmış :D

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  14. Yasir2358

Yasir2358 User

oyunda kasmadan akıcı oynamak istiyorsan yeni nesil i7 16gb ram ssd li bir makine gerekir ekran kartı düşükte olsa pek mühim değil bu oyun ram ve işlemciye yükleniyor , onun dışındaki sistemlerde(i5 i3 ryzen 3 5) çok kasmasada savaşlarda kasıyor güçlendir modu kapalı olduğunda . Ama diyorsanki savaşta kasılmada harita atlamasında tamamen akıcı bir oyun istiyorum güçlendiri hiç kullanmam dediğim özelliklerde alman gerekir.Güçlendir açık oynarım dersen i3 veya ryzen 3 8gb ramlı bir sistemde işini görür aşağısı kanser eder

15. dünyanın en pahalı sistemlerine sahip olsanız bile oyunun sunucuları kötü olduğu için oyun donuyor.
    Benim Sistem Gereksinimlerim;
    i7 8700K İşlemci
    GTX 1070 Ekran Kartı
    970 Evo SSD
    75 Mgbt İnternet

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  16. oda benim kafada :D hoşuna gidiyor demekki :D

asdsafreter bunu beğendi.