Sınavlar Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ••ÁÚŔŐŔÁ••² tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam korsanlar,

Sorum şu, şimdi mesela 32 sinavim var imparatorun eline 5.000.000 hasar ver diyor bunun yaninda kirik kase felan topla diyo ben bu kaseleri tamam lamadan sinavi baslatsam hasari verdikden sonra tamamlasam kaseleri olurmu bu sekil..

Teşekürler..

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

3. olur, ben gerekli taç sayısına sahip olmadan 22 sınavını başlattım intikamı kestim, sonra taç biriktirip tamamladım sınavı ordan biliyorum :D

4. bu 32 icin olurmu acaba net bilen varmı

5. sınavı başlat kardeşim zaten kaybın yok başlatmakta ayrıca şu an 3 görev ayni anda alındığı için yavaş yavaş yaparsın rahaat...

6. Deneyelim bakalim

7. sagitta03

sagitta03 User

benimde bir sorum var arkadaslar. bu 21 lvl ustu tum sinavlara tac istiyor,peki bu taclari sonradan gorevlerle geri alabiliyor muyuz? mesela 75 bin tac istiyor benden 22 lvl icin,verdim diyelim 22 lvl gorevlerinde en azindan 70 bine yakin tac verengorevler var mi yoksa verdik ancak lvl mi atladik oluyor?

8. O kadar tac veren gorev yok sinav icin verdigin tac hesabindan alinir geri verilmez,soruna detayli yanit vereyim 22 levelde 2000 ve 3000 tac veren günlük görevler mevcut....

İyi oyunlar.

9. şuan 3 görev aktif olarak alabiliyorsun sınavı başlayabilirsin, ama bazı görevlerde 2 ve 3 görev aktif iken görev nesnelerini toplayamıyorsun. istenen nesneleri toplayıp başlaman daha uygun olacaktır. Kırık kaseyi görev vericiden direk aldığından bu görev için sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

görev tamamlamada görev vericiler tarafından alınan taçların geri iadesi yok. 25 level sınavına kadar artarak taç istemeye devam edecek zaten. 25 level olmak için 210k taç istiyor. günlük görevlerden toplam 14k taç kasılabiliyor ayrıca bu gemileri vururken ele geçirirken de extra taç kazanıyorsun.