Sigma

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 28 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. alış veriş yaptığpımızda Sıgma buffları ne kadar süre üstümüzde kalacak?
    3 kademeye ulaşmak ve her alış verişte indirimden yararlanmak için tek tekmi alış veriş yapmalıyız?

2. Sigma Paketlerini şu anda alman mümkün değil diye biliyorum etkinlik başlamadan almalıydın artık çok geç

3. hala satışta paketler? ve yağmacı karaborsası açık

4. Evet ama yağmacı paketleriyle sigma paketleri aynı değil sigmayı alırsan yağmacı paketleri indirimli olur şu anda satışta sigma paketi yok diye biliyorum. Yağmacıyı açtığın paketler sigma buff u vermez

5. sağında sigma işareti olan bütün paketler hala duruyor. Kontrol etmeden cevap vermesen? forumda artık cok fazla bilgi eksikliği ve bilgi kirliliği mevcut yetkililerden cevap alayım?şuan satışta 7 tane paket var

6. paketlerle alakalı 1 tane sağlıklı bilgi yok konuyu kilitleyin gitsin. %16 indirim ve sigma indirimleri pazar reklam sayfasında dün gece gözüküyordu şimdi kaybolmuş ne yaptığınız belli değil

7. doğum günü etkinliği bitmeden dpoğum günü indirimleri ve paketleri bitiyor ne güzel sistem gram bilgisiz asosyel çinlilerden ne bekliyorsak artık oyun yapan insanları zeki bilirdim ben.

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Sigma ikonu olan paketler doğum günü paketleri. Sigma ikonu taşımasının sebebi ise alınan sigma paketlerinin o paketler üzerinde ek bir indirim yapması. Sigma bufflarını veren paketler 17.03.22 itibariyle kaldırıldı.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.