Rütbe HK.

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve -b.kiler- tarafından 19 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -b.kiler-

-b.kiler- User

Merhaba konuya tam hakim degilim fakat.
    Rütbe sistemi değiştimi artık neye göre alıcaz ve şimdiye kadar kastıgımıza ne olucak ?
    Gemim baron u bitirmek üzere iti gümüş oluyordum olay ne bi açıklarmısınız size zahmet.

2. girişin 0 sa geçmiş olsun kardeşim daha da yağmacıyı bile göremezsin :D bu forum çalışanlarının filosundakiler rütbelerini kaybetsin o zaman görecem ben kim yazılımcılara şikayet ediyor :D sadece bakacaz ve görecezzz

3. 1 level gemi acdim sifirdan altin baron şuanda daha laf yok

Bloody-Queen bunu beğendi.
  4. -b.kiler-

-b.kiler- User

acaba bot yarası olmayan gemilermi giriyor sadece artık diger gemiler çöp inşallah ya

5. -LegenD-

-LegenD- User

Merhabalar,

Konu ile alakalı daha detaylı bilgi geldiği zaman sizler ile paylaşacağım.

Saygılarımla.

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Hesaplama sistemine ekstra olarak giriş serisi eklendi. Yama notunda da belirtildiği gibi günlük giriş sağladığınız sürece seri 1-1 artacaktır.
    Şayet bir gün kaçırır girmezseniz seri sıfırlanacaktır. O da rütbe puanı kaybetmenize neden olacaktır.
    Bunun olayı devamlılığın esasıdır.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.