Oyuna Yeni Başlayan Birisine İpuçları

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve paxtontr tarafından 20 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. paxtontr

paxtontr User

Arkadaşlar oyunu bugğn şans eseri gördüm ve başlamak istedim ama hiç bilgim yok oyuna sıfır bilgi ile başlayan biri hangi sunucuda başlamalı neler yapmalı ? tesekkürler

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

3. paxtontr

paxtontr User

Teşekkür ederim modum forumda da yeni olduğum için yanlışlık olmuş

4. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

selam türkiye sunucuları birleştiği için kalabalık ama tavsiyem yeni açılan sunucuda oynaman. ama paralı oynanmıyor belli bir zamanda

5. bende eski oyuncuyum ama oyuna tekarar başlayalı 1 yıl oldu TR2 serverinde ve nerdeyse hiç para yatırmadım 35 levelim ve gemi orta halli. istediğin serverde başlayabilirsin extra olarak TR serverinde bir gemi aç oyunu öğren sonra istediğin serverde yeni hesap açabilirsin veya oraya devam edebilirsin.

6. Yatırım yapmayı düşünmüyorsanız yeni açılan global 7 ve amerika 3 tavsiye ederim mega serverin pek dayanılacak durum yok.