Oyun Yöneticilerinin TÜRK Oyuncuları Temsil Edişi...

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve BeyondMagnetic tarafından 2 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. https://board-tr.seafight.com/threads/star-admin.95776/ bu konuyu okurken aklıma bu video geldi ne de güzel yakıştı. Siz böyle devam edin iki top bir gülle için... Siz konuyu kapatırsınız ama bu başka yerlerde de konuşulur.
    "Neden Türk kanalı açılmasına müsaade edeyim?", talihsiz bir cümle ne yazık ki.
    Birde sözüm ona kendi oyununuz için de sağlayamadığınız düzeni elin platformunda sağlamaya çalışmak ayrı bir takdiri hak etmekte. Ben küfürü hakareti asla desteklemiyorum ancaak sizler oyunu oyun gibi oynayanların hakkını böyle savunuyorsanız eleştiriyi de olgunlukla karşılayın derim ben size.
    Saygılar diliyorum.

Son düzenlenen: 2 Ocak 2022
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Bizler eleştiriyi olgunlukla karşılıyoruz zaten. Sadece burada ceza almalarına rağmen hesap açıp açıp gelip küfredenlerin ceza da almayacakları bir platformda neler yapabileceklerini düşünün derim. Siz de haklısınız fakat biz de haklıyız. Anlıyorum bir sürü oyuncu saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde sohbet gerçekleştirmek istiyor fakat ne yazık ki bu bazı oyunu oyundan çok daha fazlası olarak gören ve bütün kuralları çiğneyerek hakaret yağdıran oyuncular yüzünden mümkün olmuyor. Bir sürü de örnekleri var. Hepimiz biliyoruz.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.