Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sıfırlanmadı, donduruldu.

2. Menetli

Menetli Guest

Selam,

Konu hakkında açıklama geldiğinde paylaşılacaktır.

Samet-Güney bunu beğendi.
  3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Gereken test yapıldı ve kapatıldı. Adı üstünde test sunucusu orası. Merkez ekibimiz testlerini bitirdiği zaman sunucuyu kapatıyor.

4. qweqwe2q

qweqwe2q User

Meraba,

Beta sunucusunu birazdaha açık tutsanız bizlerde gelecek olan yeni etkinlikleri test ederiz fikir ve görüşlerimizi oyunda bulunan açıkları sizlere bildiririz bu şekilde oyuncular etkinlik hakkında daha tecrübeli olurlar ve olası hata bug veya oyun açıkları gibi sorunlar oyuncular tarafından tespit edilip foruma bildirilir normal sunucumuzda sorunsuz bi oyun deneyimi sağlarız teşekkürler

5. Sayın @Star Mod'um en azından Cuma günü açılıp pazartesi kapansa bile bizim için çok iyi olur. Çünkü hafta içi çalıştığımız için etkinlikleri test etme şansımız olmuyor. Bu Durumu yetkililere iletemez misiniz.

6. beta serverini açık tutmaları kendinelere zarar düşünsene herkez full + full herkez eşit kimse oyuna para gömmüyor senin benim için iyi ama olaya birde bigpoint tarafından bakmak lazım

Samet-Güney bunu beğendi.
  7. nu-eee

nu-eee User

dediğine katılmıyorum çünkü beta sunucuyu oynayanlar zaten ne yenilik gelmiş bir bakayım diye girenler değil oyunu oynamak için can atan hani bıraksan 7/24 oyunu oynayacak insanlar ama paraya dönük bir sistem olduğu için güçlü gemisi olmayan kişiler. yani bigpoint şirketine maddi olarak pek de getirisi olmayan kişiler.

ayrıca beta sunucuda şunu gözlemledim bu bana çok acı bir durum olarak geliyor. sohbet kısmında o kadar çok ''en iyi top hangisi, kaleleri yetenekleri nereden yapacağım, beyler nasıl fazla top yeri yapıyorsunuz'' tarzı aşırı basit soru soranlar var. bir oyunun oyuncu kitlesinin bu şekilde olması çok kötü. düşünün demek ki adam oyunu o kadar çok oynamak istiyor ki beta açılınca bir şekilde haberdar olup gelip oynuyor ama oyuna yıllar önce gelmiş güncellemelerden haberdar değil nasıl yapacağını bilmiyor neden? çünkü para dönük bir sistem olduğu için oynayamamış hep uzaktan takip etmek zorunda kalmış. umarım düzelir daha iyi yerlere gelir ne diyeyim ..

Son düzenlenen: 1 Haziran 2020
  8. nu-eee

nu-eee User

önyargılarından okumamışşsın derken? :) laf sokmaya mı çalıştın naptın anlamadım ben polemiğe girmeyi seven bir insan değilim bu cümleyi sana iade ediyorum çünkü ben senin yazdığına cevap vermedim bir üstünde yazılana cevap verdim kimin okumadığı belli iyi günler:)

9. çAğRı

çAğRı User

pusudamı beklıyorsunuz beta açılacak diye? nereden öğreniyorsunuz? merak ettim :)

10. eCeLL-

eCeLL- User

kardeş forum takipçisiz yenilik yazınca arasıra kontrol ediyoruz :)

11. MadTitan99

MadTitan99 User

yok mu test edilecek yeni şeyler :D

12. eCeLL-

eCeLL- User

Merhabalar bildiğimiz üzere beta server test serveri ve oyuncular bazı şeyleri test edebiliyor fakat seafight ın adobe flash player ile sözleşmesi biteceği için 'istemci' yapmış bulunuyor.Beta için böyle bir istemci yapılacak mı sonuçta oyuncular için bazı şeyleri test etmek veyahutta eklenecek şeyleri test edebilmek büyük avantaj olduğunu düşünüyorum saygılar...
    #HAYATEVESIĞAR

13. MadTitan99

MadTitan99 User

kesinlikle test etmek bizim işimiz :D

14. Bence ''BETA SERVER'' Sürekli açık durmalı

15. beta açıkken dikkat ettiyseniz lig sıralamasında Beta2 Sunucusu ve Beta3 Sunucusu diye iki yeni sunucu vardı belki istemci için açılmış olabilir bekleyip göreceğiz :)

16. eCeLL-

eCeLL- User

yakın zamanda açılmadı sanırım 1 ay önce falan açıldı diye biliyorum ben öyle sunucuları göremedim beta sunucu nın dışında bir tane server var tester ve adminlerin kullandığı ilk testler orada yapılıyor inş dediğin gibi bişey vardır :) beta istemcisi olduğu zaman bazı arka plan ve geliştirmeler yapılabilir yeni ayarlar getirilirse kasmaması için oyun kalitesini yükseltebilir ki bir tane ayar getirilmişti sanırım yakın zamanda ayrıca istemcinin çok kastığını düşünüyorum bunun için yeni çalışmalar yapılabilir saygılarımla

17. кαvgαм

кαvgαм User

hep acık olsa herkes orda olurdu yönetımın ısıne gelmez bence ve extra masraf

18. ay-dede34

ay-dede34 User

Okuduklarımdan anladığım kadarıyla bence kimse test için değilde tam tersi betaya girip zaman harcayıp savaşmak eğlenmek istiyor gibi.. Adı üstüne "beta" oyuna herhangi bir yenilik gelirse zaten açılır ve test edilip fikirlerimizi alırlar ki eğer buna gerek duymazlarsa açmazlar bile. Sürekli açık kalsın, test edelim gibi yazıların olması sizce saçma değil mi? Açılmadığına göre bir yenilik yok varsa bile kendileri test eder bize gerek kalmaz. Oyunun tester ekibi boşuna mı duruyor? Normal sunucuda devam arkadaşlar =)

19. flash player desteği bittiğinde istemci olmadan nasıl açacaklar mantığına hayran kaldım npc kesmekten oynamayı unutmuşsun betada bazı şeyleri test etmek insanlar için avantajoluşturuyor(örneğin hataları tespit etmek etkinlikler hakkında bazı şeyleri raporlamak vs)diğeceğim de boşver anlamıyorsun zaten saygılarımla sonnpcbükücü

Son düzenlenen: 11 Temmuz 2020