Open Beta Sunucusu - Atlantis

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 21 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

atlantis_release_open_beta.jpg
    Atlantis testleri için Open Beta sunucusu sizlerin erişimine açılmıştır. Konuyla ilgili fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. aynı gemiye tekrardan sıfır hesap açmış gibi olacağız galiba. tekrardan kale, yetenek, top, top yeri vs... Bu kadar uğraşın sonucunda bize katkısı ne olacak şüpheliyim. Zaten paket fiyatları tavan yapmış durumda. Çok bi artı göremedim. Yine seafight pamuk eller cebe diyecek galiba, yersen :D

3. artık yeni oyun yapmayı bırakıp var olan oyunlara yeni harita adında ekleme yapıp her şeyi sıfırlayıp buyurun başlayın yemedik..

4. chaster12

chaster12 User

her şeyden önce söylemek istediğim,
    Bigpoint değişik değişik oyunlar çıkardı, başka bir deniz oyunu da çıkardı, tutmadı. Darkonrit ve seafight oynanıyor. Bunlar yeni bir oyun olarak düşündü bu fikir tutmaz en iyisi seafighte koyalım zaten oyuncuları var ordan para kazanırız diye düşündüler. Birileri kasarsa mecbur herkes kasacak ordan parayı kırarız dediler. Tamamen kendi düşüncem. Şu fiyat ve atlantis iyce soğuttu. Rutbe sistemini değiştirdiler, geri eskiye çevirdililer bi onu yaptılar bi bunu. Hiç bi zaman oyuncunun ne istediğini sormadılar.

Valla bırakın deniz altını. Hiç uğraşmam. Oyuncular acaba böyle bir şey istiyor mu? Denizaltı zaten gıdım gıdım gidiyor. Güllleler uçuşarat gidene kadar ömrüm bitiyor. Niyetiniz buysa gidin yeni oyun açın. Daha ekrana çıkan siyahlığı düzeltemediniz. Ne istemci, ne bilgisayar formatı bu sorunu iki bilgisayarımda da geçiremedi. Geliyor geliyor gidiyor. Kasma sorununu düzeltemediniz. Hiçbir şey yapmadınız. Küçük gemiler oyuna tutunsun diye ıskarmozları karaborsada taç yulongla satışa da sunmadınız. Elle oynayanla botla oynayanı ayıracak etkinlik de yapmadınız. Tek yaptığınız mini harita. Botla kasan orda da kastı. Hiçbir şeye çözüm yolu bulmadan alıştığımız sistemi değiştirip baştan bir şeyler yaratıyorsunuz. Ben yüzen gemimi seviyorum. Bunun için oynuyorum. Denizaltında ada savaşı dahi olsa girmem. Gemi düzülcekse düzmem. Tek giriş yolum çatır çutur taç yulong verecek, bende su üstü gemimi kadmak için giricem. Yoksa sıfırdan aynı tıngırtıları çekmem. Burdaki insanlar da çekemez. Herkes gençliğinde başladı kimi çocukluğunda. 13-14 yıldır alışıp sevdiği olaylar var oyunda. Şimdi orada kale yetenek top en korkuncu itibar günlük görev mi çıkartacaksınız? Benim oyundan tek beklentim etkinlik topuydu. Yeniliğe açık olanlar da vardır illaki ama bu oyunun kitlesi artık kemik kadrodan oluşuyor. Bu insanlar da ada savaşını yapıyor, akşam takılıyor muhabbet ediyor gidiyor. Başımıza iş çıkartıyorsunuz.

Forum mıdlarına karşı söylemiyorum. Kim düşünüp hayata geçirdiyse ona laflarım.

Matrax*TR ve VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  5. Tamamen katılıyorum ,

Bu kadar para ve emek verilen bır oyun hiç görüş almadan al bu da sana Atlantis takıl demek , komik geliyor artık. Ya normal gemideki görevlere yetişemiyorum artık , bir de etkinlik çıkarsa zaten bitmiş. Kaptanlar çıktı görevlere yolluyorum falan ama görevler sınırlı etkinlik görevleri ve diğer görevlerin de eklenmesi gerekli. Geliştirme yapılıyor ama kuru geliştirme , bı gireyim bakayım dedim atlantise yine günlük görev özellikle bı gün önce yaptığım görevin ekran görüntüsünü aldım kontrol etmek için. Günlük gorevmis meğer , bu kadarı da olmaz. Tüm zamanımızı bu oyuna verebileceğimiz düşüncesini ve cesaretini nerden aliyorsunuz? Gerçekten oyun adına iyi bir yönetici olmak istiyorsanız buyrun açın bır hesap günde 4 5 saat oynayıp kaç ayda geminizi normal bir seviyenin üstüne getireceksiniz çok merak ediyorum.

Neyse konuşmaktan yorulduk artık , bu Atlantis için de mümkünse gelmesin. Yapılan her yenilik pişmanlık şu son 3 , 4 yıldır . Eskiden bı kale çıkardı kafayı yerdi herkes yetenek zafer hatiralari . Atlantisle uğraşıp başka mapler çıkaracağınıza oyun içi güncellemeleri ve eksiklikleri giderseniz yeterli.

Neden oyunu bu kadar para üzerine kurduğunuzu da anlamış değilim doğrusu , yanlış anlaşılma olmasın ben de çok fazla para harcadım bu oyun için ama haddi safhayi aşmış durumdasınız. Herşeyi paraya döndürdü oyun eskiden top için ugrasiyorduk sadece şimdi herşey para oldu, yeni yaptığınız oyunda da ( Atlantis ) aynı senaryoyu yasayacagimizdan adım kadar eminim.

Neyse ki oyundan beklentimiz kalmadı . Ne kadar acı insanlar oyunun ilk hallerine dönmesini istiyor, bu kadar güncelleme ve emek verilmesine rağmen ne yazık ki sorgulayıp bunu anlayacak bir tane eleman yok üst yönetim kadronuzda.

Iyi oyunlar .

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  6. chaster12. MUSTA, elinize dilinize, klavyenize sağlık. Mevzu budur.

•MUSTA• bunu beğendi.
  7. Betada test edeyim dedim sadece 5 dk dayanabildim saçmalık ötesi

8. -yani yeni bir oyun yapmaktansa mevcut oyunun içine yeni bir oyun yerleştirilmiş gibi olmuş.
    -herşeye sıfırdan başlıyorsun kale yetenek kupa fırlatıcı vb ama bunu yapmak neden? oyuncuların başka oyuna geçisini engellemek için mi yapıldı bu?
    -oyunucuların başka oyuna geçisini engellemek istiyorsanız oyundaki adetletsizliği kaldırmanız daha doğru değil mi?
    -bir oyunda para yatırıp herşeyi fulledikten sonra karşıdaki oyuncunu hiçbir sansı kalmıyordu adam 500k atıyor millet 50k burda insanların nasıl bir oyun zevki almasını bekliyorsunuz acaba?
    -bu sebeplerde ötürü atlantis in bir hayal kırıklığı olduğunu söylemek istiyorum. Çünkü atlantis bir yenilik güncellemesi değil yeni bir oyundur.
    -Atlantis mevcut oyunla olan bağlantısının doğru anlaşılmadığını kaanatindeyim. Atlantis de yenilik olarak bişey de yok ayrıca. Atlantis yerine ilk çıkan Seafight oyunu yapsaydınız mükemmel olurdu o zaman oyuncu sayısı nasıl artıyor görürdünüz.
    -Atlantis in eklenmemesi taraftarıyım açıkçası hem oynanmaz hemde mevcut oyunu kasar bu sefer tüm hevesimiz kaçar.
    -beta da test etmek için açtınız ama yeni eklenen para mı nasıl kasılacak? kasılmadığı için hiçbirşey de test edilmiyor. elinizin sürekli saldırı tuşunda olması lazım tek atış yapıyor çünkü

9. yeni bişeyleler çıkartana kadar burç topu çikarın 3-4 sevıye millet alsın8[inciyle taçla felan] kasılsın oyuna daha ıstekli gırsın ama nerde her şey para olmuş barı ful gemıler yapıp parayla satın en sonunda öyle bişe yapmanizi bekliyorum onuda yaptınızmı hepten oyundan kopar herkes

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Deniz altını test eden herkese teşekkür ederiz :) Sizler için bazı ekstra hediyeler hazırladık. Hediyeye sahip olmak için tek yapmanız gereken fikrinizi BURADAN erişebileceğiniz Google Form üzerinden beyan etmeniz. Haydi derine dalalım :)
    Not : Ödüller Open Beta test sunucusu kapandıktan sonra hesaplarınıza aktarılacaktır.

Seafight Ekibiniz.

11. en son gelen top yeri için istenilen yulong aşırı fazlaydı üstüne sunucu birleşimi ile olan oyun içi donmalar vs.. son olarak fiyat yapılandırılması aşırı kötü yöneltilmiş çalışmalardı bunlar olmasaydı Atlantise farklı gözle bakabilirdik.

Son düzenlenen: 24 Eylül 2022
  12. paradox07

paradox07 User

eğer ikinci bir dünyaya sıfırdan başlayacaksak ben yokum. ben kastığım gemiyle deniz üstünde oynamak istiyorum. ha deniz altını oynamak için zorunlu tutarsanız, bir şeyle bağımlı hale getirirseniz, deniz üstü oynanmaz hale gelirse de bırakırım oyunu. o kadar emek, zaman bir kalemde silinemez, silinmemeli !

13. Carefirm

Carefirm User

bu biraz şey gibi olmuş clash of clanstaki normal köy ve inşaatcı köyü gibi.. ama bir fark var bu oyun p2w bir oyun normal seafighta sıfırdan baslamak imkansiz atlantise de para gerek bu sistem yeni oyuncu falan getirmez aksine bir sürü kisiyi oyundan soğutur benden demesi. benden demesi diyorum da zaten bizi tınlayan yok bosa yaziyoruz yine bildiginizi yapacaksiniz ne haliniz varsa görün her şey olacagina varir

Sessiz bunu beğendi.
  14. Sessiz

Sessiz User

test sunucusu donmaktan oynanmaz halde ! neyin testini yapıpta geri bildirim göndereceğiz

15. uzun bir süre vakit geçirdikten sonra atlantisin artıları ve eskilerini yazmaya başlayalım öncelikle artıları

-oyun artık tek düze değil ve deniz altı var isteyen normal oynar isteyen deniz altında oynar
    (ben artık deniz üstünü bırakacam 10 yıldır deniz üstünde takılmaktan sıkılmıştım)
    -bu şekilde oyundaki laglar daha azaları harita başına düşen oyuncu sayısı azalması vs.
    -betada bunu test edemedik ama yeni savaş stratejileri çıkacak gibi torpidoların farkı kullanımı farklı etkiler vs.
    -oyunun ilk hali gibi level sınırı az ve geliştirmeye çok müsait bir durum var şu an

gelelim eksilerine

-arkadaşım beta serveri açıyosan onu test eden oyuncuya daha fazla imkan sağlayacaksın
    (sağda solda bakın ne güzel çizimler yapılmış diye beta açılmaz)
    -1 altına paket alıyosun içinde 5k balyoz var :D şaka mısınız siz orayı açma sebebiniz atlantis
    -geliştirmeler yok savaş boyaları yok pervaneler yok neyi denedik anlamadım sağda solda gezdik durduk
    -yeni parayı sadece görevler veriyorsa hiç getirmeyin görevlerin vereceği 3-5k para ile 10 yıl uğraşırız kalesi yeteneği için
    -görev açıklamaları tamamen hatalı istediği sistem oyunda yok
    -anladığım kadarıyla en fazla 5 torpido ateşleyebiliyoruz ve bu gök ateşi gibi doluyor ancak betada bize dilenciye sadaka verir gibi 1 torpido vermişsiniz onu da q spamlayarak ateşliyoruz bunun kesinlikle düzeltilmesi lazım
    -deniz altı taş kesesi vermediniz betayı yılda 1 açıyorsunuz geminin canı 300 k bi sisteme sıkıyoruz sistem 3-4 torpido atıyo 100 k can gidiyo kale açalım desek 2 tane 3 level kale açıyorsun sonra yeni para istiyor onu kasamıyorsun kale açamıyorsun 2 level üstü hiçbir şey kesemeden batıyorsun
    -o deniz altına gelen yetenekler daha doğrusu özellikler güzel ama 2 kere kullanıyorsun istediği kristal mi ne bitiyor o da yok onu nerden bulacaz belli değil
    -ışınlanma çalışmıyordu galiba çünkü durmadan güvenliye girip çıkıyorduk ama ne hikmetse hız taşı vs. çalışıyor
    -ana sayfa düzeninin tamamen değişmesi gerekiyor oraya girdiğimde normal gemi güllelerini kullanamayacaksam o ekipman bölümünün tamamen kaldırılması lazım ekranda o kadar simge var ki insanın gözü yoruluyor

daha size en az 1 sayfa eksi yazarım ama bunla beni gerçekten rahatsız eden ve kolay çözülebilecek sorunlardı gelelim gelmesini umduğum şeylere ve özellikle yapılmaması gereken şeylere yeni mojo sistemi gelebilir ki muhtemelen gelecek farklı haritalar vs. yeni ekipmanlar gelebilir barutun su altına çalışması saçmalık ama yunan ateşi tarzı bir şey getirebilirsiniz (hadi fikri de verdim iyisiniz) yeni sandıklar eklenebilir belki su altına farklı pırıltılar eklenebilir harita level sınırı normale 5 level değil 10 level olarak gelmesi lazım en az yoksa orası lagdan oynanmaz son olarak kesinlikle yapılmaması gerekenler ilk olarak bırakın atlantis atlantis olarak kalsın yakında gelecek büyük etkinlik cadılar bayramı ve dünya kupası bunlar için atlantise içerik gelecekse bırakın atlantis de kasılarak alalım yani diyelim atlantis için tasarım geldi bunu normal gemi ile de kasabileceğimiz ruhla alacaksak atlantisin hiçbir anlamı kalmaz zaten benim ve bir çok kişinin gemisi full direk denizaltını fuller geçeriz paketleri lütfen ikiye bölerek satın normal gemi için paket çeken adam denizaltını da fullemesin onun için ayrı paket alsın aynı şekilde bokor için de bunu yapın isteyen denizaltında bokor atsın isteyen normal atsın tabi fiyatları düzelttikten sonra diceklerim bu kadar

dinlicek olsanız bulduğum bugları yada eksikleri 3-5 sayfa yazarım da dikkate alan olmaz fiyat artışı olalı 20 gün oldu hala resmi açıklama yapılmadı benim bile ana gemimde paketler 2 bin tl ama küçük gemimde hala 60 tl napayım 0 dan gemi mi dizeyim

eklemeyi unuttum 1 sene bekledikten sonra adam daha iyi bi atlantis bekliyor hatırlayan varsa deapolis diye bi oyun vardı bigpointin ordaki gibi 3d bir şeyler bekliyorduk gelen seafight yan çarı gibi oyun geldi :D en azından şu mekanik eklenebilirdi level atladıkça daha derine dalabildiğimiz bi mekanik denizaltıyla gene harita atlıyoruz :D lan bari harita atlamayalım koca bi harita olsun levelin yetmiyosa sağa sola gideme bu çin malı seafight başka bir şey değil oyunu 2 ye böldünüz harita yoğunluğu azalacak ama bu iş elinizde patlıcak demedi demeyin

16. BIRAKTI

BIRAKTI User

Denizin üzerinde daha gidemiyoruz aksaklıklardan donmalardan lagdan altında ne yapacagız kara kara düşünüyoruz şimdiden öncelikle şu yeni gelecek etkinliklerde hata olmasın dünya kupasından sonra bakın bu atlantise arkadaş güzel bir öneride bulunmuş bencede

17. Sekiro™

Sekiro™ User

Allah aşkına sualtında bulutun ne işi var? Bir oyun bu kadar kopyala yapıştır olmamalı. Şiddetle yapıcı eleştiriyorum, hiç umudum yok ama umarım biraz özgün olabilirler.