Open Beta - Denizaltı Otomatik Ateşleme Sistemi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Resmi duyurularda da belirttiğimiz üzere bu konuyla ilgili görüş ve fikrilerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. 2 sene yalvardıktan sonra gelen güncelleme
    bari yıldönümüne yetiştirinde sistemleri keserken kanser olmayalım belli oraya girmeye zorunlu tutacak tonla görev olacak

3. KILIÇ

KILIÇ User

Ben evet diyorum harika bi haber dört gözle beklicem. :)

4. Beta sunucu açılmıyor yani kullanıcı adımı yazıp girebiliyorum ama oyun ekranı açılmıyor.

5. Beta ya erişim saat 14:00 de açılacak ondan sonra giriş yapabilirsiniz.

BeyondMagnetic bunu beğendi.
  6. Merhabalar betada denizaltı ön ayarındayken fırlatıcı odasına tıkladığımızda oyun donuyor bu hata beta bitmeden düzeltilir mi yoksa betaya
    savaşmaya mı oynayacağız test etmek yerine teşekkürler.

7. ÇaRŞı32

ÇaRŞı32 User

Fırlatıcı odası ve oluşturuluyora tıklandığında oyun donuyor ve birdaha açılmıyor.

8. wedfright

wedfright User

fırlatıcı odası ve oluşturuyor donma sorununun aynısı kaptan birliğinde de var. bundan 4 5 ay önce beta kaptan manevraları için açıldığında çok fazla kaptan sandığı açmıştım ve şuanda kaptan sekmesini kullanamıyorum ne aksesuar takabiliyorum ne yükseltme vs yapabiliyorum donup kalıyor chromeda bu sayfa yanıt vermiyor diyor firefoxda betiği durdur diye hata veriyor discordda swift çok fazla zorax fırlatıcı alınca oluyor yazmış ama beta için client oluşturmalarını önerirseniz iyi olur aşırı donuyor çünkü ve komple sayfayı kapat aç yapmak gerekiyor hiçbir işlem yapılmıyor

9. @-LegenD- admin bu 18. yıl bitik oyun başlığını kitlemeyin. Bırakın tartışalım forumda bu tür ana başlıklar olsa keşke de herkes fikrini beyan etse. 2 3 mesaj sonra konunun kitlenmesini doğru bulmuyorum. Buralara yazacak adam kalmadığında daha mı iyi olacak ?