Ölü Ekim Avı 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan ölü ekim avı 2022 ile ilgili görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. her etkinlik aynı şey arkadaş 27 server birleştirdiniz şu sistem çıkma oranı neden global 8 le aynı 2 elinizle 1 oyunu doğrultamıyorsunuz

LORD|V bunu beğendi.
  3. BIRAKTI

BIRAKTI User

Npc bulamıyoruz görev yapmaya sandıkta yok biraz çogaltalım lütfen o kadar server birleşti ama bu sistem ve sandık sayısına uyarlanmıyor sıkıntı çekiyoruz

4. mks705

mks705 User

KARDEŞİM seri şekilde etkinliği başlatın ve bol npc istiyorum. aynı zamanda bol inci taç yulong safanad da versin. hadi bakim

5. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Her etkinliğin ilk 3-4 günü npc ve sandık sıkıntısıyla geçiyor, sonra düzeltiliyor..Bu etkinlik zaten 4 gün civarında..Bunu bari son gün düzenlemeyin..Bir sefer de olsa etkinlik eksiksiz çıksın yada 2-3 saat içinde düzenlensin..

6. Lütfen etkinlik npclerini azaltın haritalar npc doldu reset atın npcleri kaldırın oyun çok kasıyorr.

semerciağa bunu beğendi.
  7. insurer

insurer User

Npc bulamama etkinliğine hoş geldiniz!

...City... bunu beğendi.
  8. mks705

mks705 User

Aynen öyle npc yok nasıl etkinlik bu ?

9. her etkinlik başlagıncında npc sayılarını eski halinde bırakıyorsunuz arada 1-2 gün geçiyor sonra düzeltiliyor ne gereği var o kadar çalışan var düşünemiyormu 30 tane sunucu tek sunucu yaptık npc sayıları hale tek sunucu gibi çıkıyor

...City... bunu beğendi.
  10. Canlarim etkinlik npcsi yok yok anlata biliyor muyuz bu kadar insan yaziyor nasil yazilmcilarsiniz

...City... bunu beğendi.
  11. mks705

mks705 User

npc yok acil çözüm kardeşim benim

...City... bunu beğendi.
  12. insurer

insurer User

Tüm inciyle yağmacı cephanesi aldık ölü yatırım oldu

13. ...City...

...City... User

Her etkinlikte aynı şey olmasından yorulduk artık. Biz mi dedik size serverları birleştirin diye. Madem birleştirildi ona göre önlem alınsın. 4-5 gün etkinlik oluyor 2 günü boşa gidiyor. Görevler npc üzerinden dönüyor ve tamamlanamıyor.

14. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

10 tane etkinlik sandığı görevi için 1 saatten fazla dolandım...Ölü olan ekim mi etkinlik mi belli değil her zamanki gibi

15. 45herkez

45herkez User

NPC ve etkinlik sandıkları enkazlar hangi birisini keseceğimizi şaşırıyoruz mükemmel etkinlik olmuş yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkürler. Biraz azaltabilirsiniz bunları görevleri yapmak kısa sürüyor.

16. mks705

mks705 User

Sevgili star admin acaba bana göndermemi yapıyorsunuz ? etkinlik etkinlik diye başımızı yedin al sana etkinlik diye ?
    bu ne biçim etkinlik ? npc yok kardeşim anlamıyormusunuz ?????????????? alooooooooooooo

17. sekerim66

sekerim66 User

Sistemlerin çıkma oranları artırılmalı, etkinlik sandıkları yine artırılmalı, etkinlik sistem ödülleri bence yetersiz ve yine sandık içerikleri yetersiz. Bu konuyu özellikle bildirilmeli

18. Boş ver git derslerine çalış.

19. mks705

mks705 User

sen git derslerine çalış senin yaşından büyük çocuğum var benim ağla şimdi.

20. Etkinlik çok başarısız..