Ölü Ekim Avı 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NePs

NePs User

Görev isimlerini çevirilerini eklemişler. Etkinlik sandığını bilmiyorum bakmadım

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Eksik olan '' ÇEVİRİ '' hataları vardı. Herhangi bir şey eklenmedi yazılar düzenlendi ;)

3. Bazi ceviri hatalari ve kelime yanlisliklari duzeltilmis.

4. Oh çok şükür yazılar düzeltilmiş, güzel şeyler de oluyor bakın big point çalışmıyor diyorsunuz sonra

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Tabii ki de ;)

6. etkinlik çok kötü yulong yok taç yok etkinliğin kodu yetersiz 35bin cephane nedir mesela ve son olarak etkinlik enkazları nerde ben mi göremedim

7. saba ödülleri verildi mi?

8. Enkaz yok zaten etkinlikte görememen normal. Gülle inciyle alınıyor zaten taç ve yulong koymamalarında da sıkıntı yok bence inci olarak gayet karlı bi etkinlik

9. resetten sonra etkinlik sandıkları yok oldu cm bilginiz varmı ?

10. allah askina neresi karli inci olarak full dunyaran 4 3 2 1 seviyeli gemi olmama ragmen 500 bin normal atis ile 5 milyon cani 10 atista indiriyorum attigim gulle 5 bin 1200x5=6 bin inci gider 8-9 bin inci gelir bu mudur kar ? onceki etkinlikte dahi 15 bin incilik gulle atip 40 bin inci aliyordum yaninda tac ve yulongta kasiyorduk enkazlardan hani hesap ortadayken gayet karli diyip durmayin her etkinlik cok karli olacak diye bir kaide yok diyin de soylediginizin elle tutulur bir yani olsun, oyuncu olan sizlersiniz ama gidip yine de oyunun yoneticilerinin arkasini kolluyorsunuz hakikaten saka gibi ya...

11. ben zaten 1 atıp 10 alıyoruz demedim kar açısından sonuçta elde ettiğin bi kar oranı var, sende diyorsun önceki etkinlik 15k ya 40k alıyorduk diye bunda da 4-5 verip 8-9 alalım yani bende bunu anlamıyorum herkes şikayetçi oluyor ne istiyorsunuz 2-3bin gülle sıkalım 100bin inci versin kafasına gitmeyin artık en son hatırladığım 1e 3-3.5 veren bi etkinlik vardı oran olarak herkes şikayet etti böyle olur mu diye bi resette 1e 2-2.5a düşürdüler olanla yetinmeyi de bilmek lazım. 3 4 etkinlik üstüste böyle olursa tabi ki ilk isyan edenlerden olurum ama sürekli de böyle değil her etkinliğe laf etmemek lazım bence

12. 1 x Altın aldın. Ölü Ekim adlı oyuncunun gemisini batırdın. 195691 x İnci aldın 353074 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.26135 Elit Puan aldın.
    1 x Altın aldın. :rolleyes: iki kere 1 altın veriyor insan tasarım koyardı :D

13. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Zor bela darbe al bir altın es kaza zorla son atışı yap bir altın tiraji komik

14. valla doğru bugünde 1 altın tasarım hikaye

15. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

2020-10-03 20:09:23
    105960 x İnci aldın.
    211780 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    Ölü Ekim adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    1 x Altın aldın.
    en azından beş adet gibi örnek batıran-darbesini alan tasarım alır olsa daha mantıklı.

16. bir dahaki gemide son atışı yaparsan tasarım verir mutlaka ben bugün 2 sefer denk geldim 1 .ciden 3 altın verdi 2 .cisinde tasarımı verdi

17. bana hep altın verdi artık nasıl bir yüzdesi varsa çok saçma

18. bu oyundaki şans yüzdesi çok acaip zaten bazen insanın aklı ermiyor 2012 den beri bu oyunu oynuyorum ilk defa geçenlerde 14 günlük tamirci marangoz çıktı bugün etkinlik sandığı açıyorum ilk kez 14 haritasına indim 7000 yağmacı gülle verdi 250 ye yakın sandıkta 1 sefer denk geliyorsa burdan şansın oranını hesaplamak gerçekten çok zor

19. aynen :) bakalım ilerde ne olacak

20. paradox07

paradox07 User

tasarımı alan görüntüsünü atabilir mi acaba gerçekten almaya değer mi?