Nasıl Tarama Bu?

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve Bloody-Queen tarafından 15 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. geçen yıl dönümü etkinliğinde bot taraması yapıldı bot kullanan yada pushing yapan gemilere buff atıldı ve tp silindi bu pushing yapanlara uygulanmadı çünkü şifa topu olmayan gemimden bile tp silindi madem bunu bot kullananlara attınız şu an her haritada target var onlara neden işlem yapılmadı yada hala yapılmıyor yamayla çift cin basma düzeltilecek dediniz bu zamana kadar çift cinle uçurum vuranlara neden bir şey yapılmıyor bu neyin taraması yada neye göre ban atılıyor şu an haritalarda geziyorum her yerde bot geçen savaş etkinliğinde sadece 1 günde 20 k bp kastım bunun %75 belki daha fazlası botları batırarak oldu gerçekten insan hayret ediyor adama göre mi muamele ediyorsunuz hadi botları anladık bu target nedir kardeşim adam atıyo haritaya aynı filodan 3 gemi ulan görev yapmaya bile giremiyoruz bu oyunda neden avcılar yok haritada gezecek gördüğü botları manuel olarak banlayacak ben bu oyunu 12 yıldır oynuyorum belki daha fazla oyuncuyu gördüğüm an bot mu değil mi anlarım kurun bi avcı takımı üstüne para vererek bu işte gönüllü olmak istiyorum tek tek oyundan temizleyeyim hepsinin video kaydını falan da alırım sonradan şikayet edemesinler diye ama bu işe artık bi dur deyin YETER

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bu şikayetlerin hepsini zaten belirtiyoruz. Umarız yasaklama yapıldığında a'dan z'ye kullanan herkes yasaklanır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.