Mini Oyun 31.12.2023

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Star tarafından 31 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

"Özel Görev: Nihai Kodun Ortaya Çıkarılması"
    'Bu neşe ve gizem mevsimi ve eğer dört şenlikli mini oyunumuz arasında başarılı bir şekilde gezindiyseniz özel bir sürpriz sizi bekliyor! İşte, dört kodun tümünü birleştirerek ve son bir görevi üstlenerek olağanüstü bir ödülün kilidini açabileceğiniz Noel Mini Oyunu 5.
    Nasıl oynanır:
    • Önceki dört Noel mini oyununun kodlarını, aralarında boşluk kalmayacak şekilde sıralı bir şekilde birleştirin.
    • Belirli harflerin ve sayıların üzerini çizerek nihai Noel kodunu ortaya çıkarmak için aşağıdaki talimatları izleyin.
    • Kodu harfler arasında boşluk bırakmadan yazın.
    NOT: Koddaki tek A, Y olarak değiştirildi
    Talimatlar:
    Aşama 1: Aşağıdaki harf ve sayıların üzerini sırayla çizin: 1, 4, 6, 7, 10, 13, 17, 21, 23, 27, 28, 32, 36, 38, 39, 42, 45, 47.
    Adım 2: Kalan harf ve sayıları yazın ve aşağıdakilerin üzerini sırayla çizin:
    2, 4, 5, 8, 10, 11, 14, 18, 22, 25, 26, 28.
    Aşama 3: Kalan harfleri ve sayıları yeniden yazın ve son kümenin üstünü çizin:
    3, 5, 8, 12, 13, 18.
    Bu eleme dizisine dayanan son 12 karakter, beşinci Noel kodunu açıklayacak ve size özel bir ödüle erişim sağlayacak. Ödüllerin tadını çıkarın ve tatil sezonunuz sıcaklık ve neşeyle dolu olsun!

Sevgiler,

Nami ve Leo ❤️

2. Mister_No

Mister_No User

STAR
    Son 4 mini oyunun kodları toplamı 52 adet harf ve rakam dan oluşuyor senin verdiğin şemadakini yapınca toplam 36 harf ve rakam siliyoruz fakat geri 16 harf ve rakamdan oluşan bi kod kalıyor buda olmuyor.

3. Atakebune

Atakebune User

s.a bundan önceki diyor ve 48 tane toplamı ama yinede tek tek yazarak ve numarandırılarak yaptım . kod gecersiz. birde a harfi kalmıyor y ile değişecek ya benim gözler iyi görmüyor. yada sorun var. siz yazarak aynı işlemi yapabilirseniz ve kod çalışıyorsa sorun yok dermisiniz .

4. baba5593

baba5593 User

NEDİR BU MİNİ OYUN ACABA

5. aynı şekilde bendede öyle çıkıyor bir hata olabilir mi

6. ya verecekleri 2 x 5 seviye asker biraz gülle millete eziyet olsun işte adıda mini oyun olmuş sizde kalsın forum adminleri otomatiklere bağış yaparsınız.

7. 4uncu kodu yazsa biri ben soylicem. Zamani gectigi icin dogruluyamiyorum da

8. Tek tek yaptım olmadı galiba Iq'm yetersiz :D 4. bu bro DRUNKSEAGULL

9. Bu degil. Bu galiba noel kodu

10. Anlamsiz oluyo mini oyun kodlari

11. Süresi geçicek sanırım biz ulaşana kadar :D

12. Atakebune

Atakebune User

1. f ile baslayan 14 harf 2.w ile başlayan harf ve sayı 3. c ile başlayan 10 harf 4.d ile başlayan 12 harf

13. ...City...

...City... User

FMEKSYNRUHJPDA
    W8SDJK1T72OL
    DRUNKSEAGULL
    SFBENPDAVLUC23

Son 4 Kod bunlar değil mi arkadaşlar?

14. ...City...

...City... User

FMEKSYNRUHJPDA
    W8SDJK1T72OL
    CNFYKMWRIV
    DRUNKSEAGULL

son 4 kod bu da olabilir ama denedim çıkan sonuç yine olumsuz

15. NOT: Koddaki tek A, Y olarak değiştirildi. senin verdiklerini siralayinca birden fazla var kodlar birlesince tek A kalmasi lazim

16. Birden fazla A var demek istedim

17. ...City...

...City... User

mspjkolaideu

Kod bu arkadaşlar

18. ...City...

...City... User

"mspjkolyideu" bunlar kalan harfler buradaki y harfini değiştirince "mspjkolaideu" oluyor. Küçük harfle yazın.

19. ...City...

...City... User

Sayın Adminim size özel bir ödül derken hiç bir şey gelmedi özel olarak. Daha açık bir ifade ile söyleyebilir misiniz? Karaborsada mı bir şey açılıyor yoksa her seviye veya gemi için ayrı bir ödül mü var. Teşekkürler..

20. *mARİFet*

*mARİFet* User

Şaka mı bu? Olağanüstü ödül hangisi?? 50 orikalkum mu :) :)