Mini Oyun 31.07.2023

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Star tarafından 31 Temmuz 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Ahoy Korsanlar,

battle_ranks_for_players.png

Bu hafta Savaş Puanı Rütbeleri Oyununu oynayacağız! Her iyi korsan en yüksek savaş rütbesi ile ödüllendirilmek ister ama herkes bunu elde edemez. Halihazırda elde etmiş olabileceğiniz bireysel sıralamaları pratik edin.
    Zaman: 31/07 – 02/08

Nasıl oynanır?
    • Resimdeki her rütbenin numarasını belirleyin.
    • Bütün rütbelerin içinden onları işaretleyiniz.
    • Kodunuzu almak için rütbe numaralarının aşağısındaki harfleri sıraya diziniz.
    • Kodu harfler arasında boşluk bırakmadan yazınız. Kodu bulduğunuzda paylaşmamaya çalışın!

Oyunun tadını çıkarın ve eğlenin!

Sevgiler,
    Nami ❤️

2. Ya şu minikod oyunlarını google translate mı yapıyorsunuz anlayamıyorum sayın Star ?
    Biraz olsun benim gibi anlamakta zorlanan aklı kıt oyuncular için lütfen daha açıklayıcı açıklamalar yazmanızı rica ediyorum.
    Sıradan kastınız sağdan-sola / aşağı yukarı gibi
    Yani şu zor değil sayın Star '' Rütbe simgelerinin oyunda ihtiva ettiği rütbe sırasını bulunuz.
    Uygun gelen numaranın altındaki harfler size kodunuzun bir parçasını verecek.
    Resimde aşıdan yukarı olacak şekilde harfleri sıralayınız. İyi oyunlar cart curt gibi :)
    HArfleri bulmama ragmen kodu yanlış gırıyorum bir deneme daha yapmaya korkuyorum şuan. Teşekkürler, saygılar.

3. DuRsUnYuS

DuRsUnYuS User

Bende bulamadım daha anlaşılır bir oynama şekli belirtirseniz sevinirim ilginiz için teşekkürler.

4. -BARON

-BARON User

oyunu bile anlatamıyorlar :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

5. MİMAR

MİMAR User

Herşeyi bulduk ama sonuç yok neden anlatımda sıkıntı var :)

6. balgatlee

balgatlee User

cevdet bu ne kpss soruları bu kadar kazık değil ödül almamızı istemiyorsunuz bu cezamı anlaşılır olun daha basit lütfen !!

7. RENK KÖRÜ DEĞİLSEM YAPTIM AMA OLMADI BÜYÜK İHTİMAL SORU DOĞRU OLSADA SİZ BULDUĞUNUZ CEVABA BİR DAHA BAKIN YÖNETİCİ KARDEŞİM MUHTEMELEN YANLIŞ CEVAP SİZDEKİ?

8. Hadi yormayayım sizi :)

PZZRXMHOAZRECXNA

9. balgatlee

balgatlee User

cevabı verdinde mantık ne kardeşim onun cevabını ver ?

10. Görseldeki rütbelerle harfleri eşleştirdikten sonra harfleri düşük rütbeden yüksek rütbeye doğru sıralayıp yazmalısın.

11. balgatlee

balgatlee User

bak kardeşim sorduğunuz bulmaca sorularını eksik sormayın doğru düzgün sorun sorunda küçükten büyüğe diye bir şık yok soruları düzgün lütfen yada sorma :)