Mini Oyun 27.10.2023

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Star tarafından 29 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Mini_game_1_for_players.png

Olayın Özeti: Üç günlük özel mini oyun mücadelemizle Cadılar Bayramı ruhunu kucaklayın. Cuma'dan (bugün) Pazar'a (dahil) kadar her gün, fethetmeniz için benzersiz bir savaş sunulacak. Üç mini oyunu da başarıyla çözdüğünüzde özel kupon kodunuz ortaya çıkacak. Cadılar Bayramı Kuponunuzu almak için cevapları sırayla yazın (harfler ve rakamlar arasında boşluk kalmayacak şekilde 1. , 2. ve 3. oyunların cevaplarını yazın)
    Cuma: Cadılar Bayramı Triatlonu Başlasın Özel triatlonumuza katılarak Cadılar Bayramı'na hazırlanın! Cuma'dan Pazar'a kadar her gün farklı bir bulmacanın üstesinden gelin.
    Oyun Zamanı: 27.10 – 29.10
    Kod Kullanımı Zamanı : 29.10 – 01.11
    Mini oyun 1: Balkabağını Bul Balkabaklarının arasında farkıyla öne çıkan bir tane var. Gözlerinizi keskinleştirin ve eşsiz balkabağını bulun!
    Nasıl oynanır?
    Diğerlerinden biraz farklı olan bir balkabağı bulun. "Harf ve sayı" biçimini kullanarak konumunu yazın. Bu, kupon kodunuzun ilk kısmı olacaktır. İkinci bölüm yarın olacak. Kodu bulduğunuzda paylaşmamaya çalışın! Oyunun tadını çıkarın ve eğlenin!

Sevgiler,

Nami ve Leo❤️

2. Backend

Backend User

Yokmu çözen atsında yararlanalım. :)

3. Star

Korkunç Bir Yolculuk

Mini game 2 for players.png

Kodun ikinci bölümünün kilidini açmak için hayalet engellerin üzerinden ilerleyin.
    Mini Oyun 2: Korkunç Bir Yolculuğa Küpün yön işaretlerini takip ederek Başlangıç konumundan bir yolculuğa çıkın. Bazı küplerde toplanacak harflerin sırasını gösteren ipuçları (1, 2 veya 3) bulunur.
    Nasıl oynanır:
    • Başlangıç pozisyonundan başlayın.
    • Küpün talimatlarını izleyin (yön ve adım sayısı).
    • Harf sırası için bazı küplerin altındaki sayıları not edin. Bunlar hangi harfleri (zardan sonraki son adım) ve bunları hangi sırayla yazmanız gerektiğini gösterir.
    • Bu, kupon kodunuzun ikinci kısmı olacak. Üçüncü bölüm de yarın olacak. Kodu bulduğunuzda paylaşmamaya çalışın! Oyunun tadını çıkarın ve eğlenin!

Sevgiler,

Nami ve Leo❤️

4. Star

Gizemli Mektuplar

Mini game 3 for players.jpg
    Kodunuzun tamamlanması için hayati önem taşıyan gizli harfleri ortaya çıkarın. Görüşünüze odaklanın ve resimde sihirli bir şekilde gizlenmiş tüm harfleri bulun.
    Nasıl oynanır:
    • Altı gizli harfi arayın.
    • Bunları yukarıdan aşağıya doğru sıralar halinde düzenleyin.
    • Harfler kupon kodunuzun üçüncü ve son kısmı olacaktır!

Ödül Alma: Her üç bulmacayı da başarıyla tamamladıysanız doğru yoldasınız demektir! Birinci, ikinci ve üçüncü bulmacanın çözümlerini boşluk bırakmadan girin ve işte size kod! Cadılar Bayramı ödülünüz sizi bekliyor! Korkunç derecede güzel bir zamana hazır olun! ‍♀️️ Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun! Kodu bulduğunuzda paylaşmamaya çalışın! Oyunun tadını çıkarın ve eğlenin!

Sevgiler,

Nami ve Leo❤️

5. Star Admin, cevabı unutmamak için buraya yazsam? Sonuçta üç günün verileri birleştirilecek?

6. Kaio6

Kaio6 User

7. 4BRYT

8. Selam
    Arkadaşlar bulan yok mu acaba teşekkürler

9. Yarın ortaya çıkacak kod.

10. MİMAR

MİMAR User

arkadaşlar kodu bulan yazsın hepımız nımetlenelım

11. MİMAR

MİMAR User

bulupta yazmayana hakkım helal değil ha bilesiniz ! :)

12. @Star tesekkurler beynimi sulandirdigin icin :(

13. Yaparsınız çok zor ve anlaşılmaz yapılmamış. Ben size güveniyorum :)

14. Profilimden beni izle tuşuna basıp, en güncel kodların bildirimlerini alabilirsiniz.

15. Kodu doğru yaptığıma eminim fakat kod bulunamadı diyor admin

16. Yanlış yapmışsınızdır. Kod denendi çalışıyor.

17. [​IMG]

18. B4RYTJFOWKS

19. Şu kod için 3 gün beklemeye ne gerek vardı :d

20. Hahahaha, aynen katılıyorum. Üç günlük seri ile gelen kodun daha farklı ödülleri olacağını düşünmüştüm :)
    Teşekkürler seafight, beni "yanıltarak" yanıltmadın yine :)))))