Mini Oyun 22.09.2023

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Star tarafından 22 Eylül 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

World_map_for_players.png

Bu hafta Dünya Haritası Zamanı!
    Her iyi korsan yelken açtığı suları bilmelidir. Bu sefer dünya haritasında dolaşıp bu sularda saklanan canavarları keşfedeceğiz.
    Tarih: 22/09 – 24/09
    Nasıl oynanır :
    • Dünya haritasının altında ilerlemek için atmanız gereken adım sayısını gösteren zarlar bulunur (daha yakından bakmak hangi sayıyı kullanacağınızı gösterir).
    • 1. haritadan başlayın ve zarların üzerindeki sayılara göre ilerleyin (zarların üzerinde bir sayının yanında sarı bir nokta göreceksiniz. Sayı, atacağınız adım sayısı olacaktır).
    • DİKKAT: tüm haritalar sayılır (SH hariç), bu, örneğin 21/1 ve 21/2 haritalarının iki adım olduğu anlamına gelir
    • Canavar listesinden, durduğunuz haritalarda bulunan canavarları seçin.
    • Canavarları haritalarda izlediğiniz sıraya göre düzenleyin ve canavarların yanında listelenen harfleri yazın.
    • Alacağınız harfler kupon kodunuz olacaktır.
    • Kodu harfler arasında boşluk bırakmadan yazın. Kodu bulduğunuzda paylaşmamaya çalışın! Oyunun tadını çıkarın ve eğlenin!

Sevgiler, Nami❤️

2. Bulabilen var mı ?

3. Kral*-*

Kral*-* User

bide böyle bi şey çıktı bi kod verecekler bari oyunun adını puzzle olarak değişin

4. MİMAR

MİMAR User

Benim lwl lim okadar yokki nasıl çözeyim

5. reis indeksten bakacan

6. reis indeksten bakacan

7. Ama yabanci indeksinden bak

8. 45herkez

45herkez User

DETGYLFNJB

ÖDÜLLERİ
    2023-09-23 14:13:09
    10 x 3. Seviye Burç Topu hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    7 x 5. Seviye Milletler Topluluğu Paralı Askeri hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    7 x Jolly Roger'ın Nimeti hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    1 x İlahî Ganimet Kesesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    1 x Astral Hizmetkârın Ganimet Kesesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    4000 x Safanad sikkesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    iyi oyunlar dilerim.

9. tşk ederim emeğine sağlık

10. MİMAR

MİMAR User

Teşekkür ederiz ,reis okadar tecrübeli değilim valla elimden geldiğince çözmeye çalışıyorum sadece yardımlarınız olmasa zor yanı