Mini Oyun 19.04.2024

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve ShaDe. tarafından 19 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Mysterious_map_for_players.png

Esrarengiz Haritacılık : Gizemi Çözmek

Bakın, bir zamanlar tanıdık olan dünya haritası şifreli bir harf dizisine dönüştü. Sırlarını açığa çıkarmak için, ipuçları ve haritalar arasındaki kesin eşleşmeleri fark ederek imrenilen hazine sandığına ulaşmalısınız.

Tarih: 19.04 - 22.04

Nasıl Oynanır?
    • Her ipucu belirli bir haritaya aittir.
    • 14 haritanın tamamını doğru bir şekilde belirledikten sonra, içerdikleri harfleri yukarıdan aşağıya ve daima soldan sağa ardışık satırlar halinde düzenleyin
    • Kodu harfler arasında boşluk bırakmadan yazın.
    İpuçları:

• Yeni oyuncuların gemilerini demirleyebilecekleri ilk liman.
    • Burası Geyiğin suyun üzerinde bulunduğu yerdir.
    • Küçük bir adada bulunan Ajax buradadır.
    • Sahip olmanın ödülünün nesne satın almak olduğu bir Adalar Adası vardır.
    • Denizde yüzeyde yüzen kasaların en yoğun olduğu yer neresidir?
    • Bir adayı yenmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Yardım almak için bana gelin.
    • En yüksek haritaları ziyaret etmek ister misiniz? Bana gel, sana yardım edeceğim. Beni şapkamdaki tüyden tanıyabilirsin.
    • Adını mükemmelliği temsil eden mistik kuştan alan eski dünyanın ilk haritasına girdiniz.
    • Sadece bu haritada beyaz yelkenli, siyah güneş tasvirli bir gemiye rastlayabilirsiniz.
    • Beyaz, neredeyse yarı saydam Amiral bu haritayı sık sık ziyaret ediyor.
    • Sadece tüm filonun kaybolduğu bu haritada, yalnızca zıpkınlarla yok edebileceğiniz tehlikeli bir timsah bulabilirsiniz.
    • Kum fırtınasının ortasında bile dalgaların arasından çıkan Balhut adlı canlıyı görebiliyorum.
    • Görevimi tamamlarsan sana bir savaş gemisi tarafından korunan bir haritaya bilet vereceğim.
    • Mor halıya binen bir adamı bulabileceğiniz en büyük harita.

Bu zeka ve kurnazlık yolculuğuna çıkın ve hakkınızı alın!

Sevgiler,

Nami ve Leo.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.