Mini Oyun 17.12.2022

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Star tarafından 17 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

17.12_minigame.jpg

Başka bir mini oyun başka bir kod! Kuponu bulmak için şu soruyu cevaplamanız gerekir: 2, 5 ve 9 sayıları daire içinde kaç kez görünüyor?
    Not:
    Oyun, sevgili modumuz Leo tarafından tasarlanmıştır! çok teşekkürler Leo ♥
    Kupon 21 Aralık'a kadar geçerli olacaktır.

Seafight Ekibiniz.

2. semert

semert User

22-32-36 kez ama kod çalışmıyor?

3. HACKERWARE

HACKERWARE User

Baya zormuş ya

4. korsan44

korsan44 User

kot neden calışmıyor

5. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

buna bukadar ugrasıyonuz yapıoyonuz paralı asker koyunda bari savasak

6. ASKER-Cx*

ASKER-Cx* User

233236

2 x 3. Seviye Tek Gözlü Kuzgun hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    14 x Abanoz güverte hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    100 x 2. Seviye Ejderha Ateşi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    14 x Paslanmaz Çelik Güçlendirme hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    7 x Behemoth'un Tamir Asası hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paket

7. dolorex

dolorex User

teşekkürler

8. çözen arkadaşlara teşekkürler

9. mks705

mks705 User

kardeşim acil yeni kod verir miisn seri

10. çocuk musun sen zırt pırt seri kod ver falan takip et formu emri vakide konuşma

11. Kaio6

Kaio6 User

boş ver kanka debelensin dursun

12. pinkypink

pinkypink User

Nevi şahsına münhasır bir üslupla bunca zamandır bu forumu kullanmakta olan bir oyuncu, çocuk veya değil bu sizin kendisine karşı emir kipleriyle konuşmanızı meşru kılmadığı gibi tamamen kendi özgürlüğüdür sizi ilgilendiren noktayı anlayamadım ? Ayrıca "emri vakide" gibi bir kullanım Türkçemizde bulunmamakta olup doğrusu "emrivaki de" olmalıdır başkalarına akıl vermek yerine kendinizi düzeltmeniz sizin adınıza daha faydalı olacaktır.

13. mks705

mks705 User

aynaya bak.
    tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

14. mks705

mks705 User

başka formlarda kod paylaşıldığı burda paylaşılmadığı oluyor bazı arkadaşlar her yeri takip ediyor. bilen paylaşıyor. yada yorum yazarak istenebiliyor. hali ile arkadaştan istekte bulundum. yeni kod olsaydı söylerdi yokmuş demek ki. o yukardaki 2 kişiye giren çıkan neyde öyle saldırıyorlar anlamış değilim. gerek forum gerek oyun chatı olsun her kod paylaşıldığında sorana cevap veriyorum. saygılar

15. pinkypink

pinkypink User

Sizin de üslubunuz hoş değil yalnız saygı çerçevesinde tepkinizi vermelisiniz bence ne olursa olsun. Burada sizi savunmamın sebebi zaten bu agresif tutumdu lütfen siz de bu yanlışa düşmeyin.

16. mks705

mks705 User

t
    tabikide haklısınız saygılar sevgiler selametle

17. kardeşim kod söylermisiniz ? Allah Allah ya kaçtır aydır doğru düzgün oynayamaıyoruz zaten kod da yok ne bu böyle. anlatis yapacaz diye oyunun fişini çektiniz haberiniz yok. 1 tane yeni user yok.. kardeşim kod nerede ? babalar günü geldi geçti kod yok. atatürkü anma günü kod yok ? YENİ KOD VARMI 5ile başlayanı girdim başka kod yok mu admin seri kod ver ACİL ÇÖZÖMEE ADMİN admine ne diyorm ben size acil düşrün (Al oku Avukat)

18. pinkypink

pinkypink User

Bu yazdıklarınızın hiçbirinin ahkam kestiğiniz kişiyle alakası olmadığı gibi tepkinizi de kişisel özgürlüğüne karışarak verdiniz, haliyle yazdıklarınıza karşı çıktım ötesi yok. Keşke eleştirimi faydalı görüp kendinize bir şeyler katabilseydiniz.