Mini Oyun 15.10.22

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Star tarafından 15 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

balloons game.jpg

Kartal gibi olan gözlerinizi test etmek adına bir oyun daha ;) Fotoğrafa bakın ve gizli bütün harfleri bulun. (6 Adet gizli harf vardır) Harfleri kod penceresine yazmadan önce Latin alfabesine göre alfabetik sıraya koymayı unutmayın ve sonunda da bu muhteşem kodun ödüllerinin tadını çıkarın!

Seafight Ekibiniz.

2. 2022-10-15 20:37:11
    10 x 3. Seviye Burç Topu hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    2022-10-15 20:37:11
    7 x 5. Seviye Milletler Topluluğu Paralı Askeri hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    7 x Jolly Roger'ın Nimeti hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    1 x İlahî Ganimet Kesesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    2022-10-15 20:37:10
    1 x Astral Hizmetkârın Ganimet Kesesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    2022-10-15 20:37:10
    4000 x Safanad sikkesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi

fena değilmiş ödülleri

3. Coder

Coder User

4. 5 harf buldum 6. Yok

5. mks705

mks705 User

kodu yazarmısın ben buldm ama olmadı

6. 6 olduguna eminmisiniz 5 buldum 6. yok. :)) halbuki gozlerimde kartal gibidir

7. ABKNPW b harfini hala bulamadım heryerde kod paylaşılıyor tüm serverler bir olup birbirleri ile paylaşıp duruyor birşeyleri bizimkiler hala kendine Müslüman tarzı ile oyundalar paylaşın ki tüm Türk oyuncularımız güçlensin rakiplerine galip gelsin oyunda oynasak bir olun elif gibi dimdik durun.

8. B YI BENDE BULAMADIM C DENEDIM KESKE B DESEYMISIM RAST GELE :))

9. TBay

TBay User

6 zor bir yerde arkadaşlar, ipucu vereyim Mehmet Ali Erbil gibi, Bursa'nın ******'si :)

Teşekkürler @Star , harika kod olmuş.

@mks705 alfabetik sıraya göre dizebilirsiniz

10. B sarı balonun ip kısmında

11. eyw kardeşim sağolasın

12. NGC666

NGC666 User

ödüller güzelmiş ganimet kesesinden top hasarı ve isabet olasılığı çıktı. tşkler admin lütfen daha fazla oyun yapın böyle. zevkli de oluyor xd

13. HACKERWARE

HACKERWARE User

Ödül güzel böyle oyunlar daha çok olsun lütfen teşekkürler seafight

14. Tolgahan

Tolgahan User

Saol bro .

15. Tolgahan

Tolgahan User

Hepimiz gelişime açık gemileriz . Eksiklerimiz çok var böyle top vs verilince. Ve gemiye takınca çok güzel oliyor.