Mini Oyun 01.01.2023

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Star tarafından 1 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

day 3.jpg

Peki 2023'ün ilk günü nasıl geçiyor? Son mini oyun ve lezzetli kuponla daha tatlı hale getirelim! Resme bakın ve tuhaf olanı bulun. Kuponunuzu tamamlamak için Rakam + Harf koordinatlarını kullanın! Kod, son harf hariç rakamlardan oluşacaktır.

Seafight Ekibiniz.

2. Nursing

Nursing User

3. kRaL-28

kRaL-28 User

1146Z toplam kod iyi oyunlar

4. dolorex

dolorex User

teşekkürler kral28

5. Sekiro™

Sekiro™ User

bu kodun son kullanma süresi ne zaman? 4 gün sonra etkinlik gelecek paralı askeri etkinlikte kullanmak istiyorum o yüzden soruyorum. @Star

6. 2023 te yeni oyunlar yok mu??

7. bu ebkı kot

8. duzeltıyorum eski kot

9. @Star haftada bir olurdu eskiden yeni oyun yok mu

10. darbe213

darbe213 User

6-z

11. odisa(A~Y)

odisa(A~Y) User

Lili diye bir yönetici yapıyordu bu oyunları. Onun tek yaptığı oyun böyle mini oyunlar değildi. Esas oyunu bize hayatı dar eden açıkça bizi TR ödemesi ile sabote eden ve Türk topluluğunu oyundan kopartan büyük oyunuydu. Sonuçta Lili yi kovdular. Mini oyunlar bitti ama büyük oyun sonsuza kadar devam edecek.

12. Haydiii lilii lilii lilii yar..

13. farkı olan 6Z yi anladık da 1146z yi nasıl çıkardın?

14. Hasan kodu geçen sene kullandık sen hala çıkarmaktan bahsediyorsun :D desene yeni oyun yok mu diye bırak çarpmayı çıkarmayı :D