Lord Pyre'ın Gazabı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 25 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MAĞRUR

MAĞRUR User

ana siseme gelince bazen sistem atış edemiyoruz buga giriyor sistemde buga giriyor zaten sınırlı nişanla giriyorz ve haritayı bitermiyoruz şuna bir care bulun

2. balkabağı haritasının ödülleri nelerdir?

3. İyi günler etkinlik NPClerini kestiğimde 5m gücü olan (Sefaletin Hayali) Npcden 7-8k inci alıyorum, 12.5m gücü olan (Acının Yansıyan Yüzü) Npcden ise 12k inci alıyorum. Aynı anda 200k damage vurduğum npcye 300k damage vuran arkadaşım 16k inci alırken ben 4k inci alıyorum(Doldurma sürelerimiz aynı). Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

4. Arkadaşlar bu kargaların efendisi grup haritasındaki olay tam olarak nedir bileniniz var mı ? Biz hiç bir sandığı kargalara kestirtmeden dalga aşamasını geçip bossu kesmemize rağmen kalan bosstan sonraki evrede kalan sandıkları vurup çıkıyoruz bize sadece 15k inci ödülünü veriyor. Hayal kırıklığı başarısız falan gibi demeçlerde bulunuyor oyun ? O haritada asıl amaç nedir bilen birileri yardımcı olabilir mi ?

5. Arkadaşlar bu kargaların efendisi grup haritasındaki olay tam olarak nedir bileniniz var mı ? Biz hiç bir sandığı kargalara kestirtmeden dalga aşamasını geçip bossu kesmemize rağmen kalan bosstan sonraki evrede kalan sandıkları vurup çıkıyoruz bize sadece 15k inci ödülünü veriyor. Hayal kırıklığı başarısız falan gibi demeçlerde bulunuyor oyun ? O haritada asıl amaç nedir bilen birileri yardımcı olabilir mi ?

Edit: Aynı SORUYU ikinci defa buraya yazıyorum. Konuyu soru olarak açıyorum tartışma konusu olarak değil. Sorum etkinlik ile ilgili diye illaha etkinliğin bağlı olduğu TARTIŞMA konusuna aktarılmak zorunda değil. Soru soruyorum GENEL BİR SORU. @Star

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Aktarılmak zorunda çünkü etkinlikte ilgili sorular orada olmalı.