Lord Pyre'ın Gazabı Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 25 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. pakette ne var

2. Tarama falan yapıldığı yok. tarama yapılsa oyunda kimse kalmaz :D %90 bot haritalar.

3. Θ.Ğ.ƘƖƝĞƤƖƝĞ bu adamı dün gece 5-1 de botta bıraktım öğlen 4 e kadar bottaydı bu oyunun 1.si bu kadar da adamın gözüne parmak sokulmaz şu an oyunu oynayan adam kalmamış ne zevk aldıklarını da anlamıyorum bazıları var sadece bot ulan o zaman n diye oyun oynuyosun adamın gemide top yok parayla alınan 1 tane eşya yok ama gemisinde 500 m inci var olsa ne olmasa ne sen oyun oynamıyosun ki bot oynuyo

4. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Botlar ve açgözlüler öyle bir sahiplenmiş ki ruh haritasını oyunun sahibi gelse çıkaramaz..2 tane çözüm yolu var..Botların önüne geçmek yada ruh haritasında pvp koruma açabilmek..İlkinden umudumuz yok zaten ama en azından 2.si düşünülebilir..Göreve 6 tane ruh pırıltısı koymuşsunuz ama 7 kere girmeme rağmen haritaya toplamda 1 dk anca durabilmişimdir..

TiryakiHasan bunu beğendi.
  5. drakir batır diyor ruh takibi topla diyor. hem huzura girip pırıltı toplucan hem atlantise girip npc vurucan . bu nasıl bi mantık

6. sayın star mod bu etkinliklerde neden sandal tarifi konulmuyor acaba oyun içi pazara illaki paraylamı alsın oynayan oyuncu emeğe saygı için lütfen özlerle almak için bu tarz malzemeleri pazarda görmek istiyoruz saygılar.

7. etkinligin kara borsasında 0.seviye zincir yok ndn yok ?

8. Coder

Coder User

@Star etkinlik konusunda cevap vermediğin için buraya yeni konu açıyorum. 6x Ruh Takibi Pırıltısı topla görevini yapamıyoruz. Güçlü gemiler bizi o haritaya sokmuyor. Bırak birini batırıp pırıltı toplamayı haritada hareket bile edemiyoruz. Girdiğimiz gibi batıyoruz. Görevin değiştirilmesi için geri bildirim gönderebilir misin? Çünkü bu şekilde görevlerde ilerleyemiyoruz..

9. blackchaos

blackchaos User

etkinlik kapsamında bir de kale indirimi yapsanız çok güzel olacak..

10. Rakipten ziyade etkinlik npcleri 100 bin sıkıyor :D Ufak gemiler zaten girer girmez batıyor :D neyseki ben o görevleri bitirdim. drakir ve ruh takibi topla diyor. ruh takibi için huzura giriceksin. drakir içinde atlantise gireceksin :D saçmalığa bak :D

11. Coder

Coder User

Düşün ki etkinlik npc sinin vuruşunu göremedim bile... Ayrıca atlantis ne alakaymış saçmalamışlar. Daha 1 kere girmedim atlantise etkinlik için mi girecem

12. Etkinlik görevlerini yapman için mecbur gireceksin.

13. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

-Bu konuda attığım ilk postta pozitif birkaç yorum yapmıştım etkinlik ile ilgili an itibariyle hepsini geri alıyorum.. Admininden oyuncusuna, oyuncusundan mantığına kadar tamamıyla rezalet bir etkinlik...
    -Kim bilir belki de 10 yıldır yapılıyordur bu etkinlik ama hiç bir yerde mini harita ve grup haritalarıyla ilgili alelade bir bilgi dışında herhangi bir rehber veya içerik yok.. Mini oyunla ilgili Youtube'dan baktığım video 2018 yılına ait ve haritanın tamamı açık zaten.. Eski oyuncular ve botlar zaten biliyor yardıma ihtiyaçları yoktur diye yapılıyor bu..Oyuna yada bu etkinlikle ilk defa karşılaşam
    -Etkinlik npclerine tek başına vurup ödül almak neredeyse hayal çünkü 6m'lik en küçük npc'ye bile bir anda 5 tane bot gelip sıkmaya başlıyor...Bot diyorum çünkü normal oyuncu canı yarıya inmiş npc'ye tenezzül edipte sıkmaz...
    -Etkinliğin görev kısmından bahsedecek olursak uzun bir görev silsilesi var fakat 4. görevden sonra serverin büyük bir bölümü takılmış durumda çünkü saçma sapan bir etkinlik haritası çıkarmışlar(bot haritası) ve bu botlar sizi haritaya sokmuyor.. Ayrıca bu haritaya gecenin beşinde bile girmeniz mümkün değil çünkü buranın agresif botları 24 saat mesaide arkadaşlar haberiniz olsun...
    -Kötü etkinliklerin sebebi elbette ki kötü oyuncu topluluğudur.. Herhangi bir oyunda, o oyunu oynayan topluluğu yok saymaya kalkarsan bedeli çok ağır olur.. Bu uğurda ne oyunlar kapandı ne oyun şirketleri battı örnekleri çok.. Oyuncular arasında herhangi bir yardımlaşma ve dayanışma yok herkes çekeceği paketin derdine düşmüş kaç aydır paket fiyatları diyip duruyorlar tek sorun buymuş gibi..E böyle topluluğa böyle etkinlik yakışır müstehak yani..
    -Bir parantezde oyun yetkilileriyle bizim aramızda köprü görevi gören adminimize açmak gerekiyor çünkü kendisi sadece "hangi top daha iyi", "ATLANTİS", "fiyatlar" ile ilgili konulara copy-paste cevaplar vermeyi tercih ediyor.. Yada kendisine yönelik direkt bir eleştiri gelirse cevap hakkını kullanıyor.. Burada iki sayfa yazı yazılmış göze çirkin gelen birçok sorundan bahsedilmiş ama tenezzül edip cevap vermek istemiyor.. Olsun canı sağolsun yapacak birşey yok..

Öxetle botların yarısının ruh haritasında 24 saat kasıldığı, botların diğer yarısının 50 tane haritaya yayılıp npcleri 24 saat emdiği, oyunu emek verip oynamak isteyen birkaç yoldaşın da kalan bir iki tane balkabağını kestiği bir etkinlik durumunda şu anda..

ve hala paket alıp şu adamların ekmeğine yağ sürmek için forumda çıldıran arkadaşlar var inanılmaz gerçekten :D paket alıp umursanmamaya devam :D

14. bu başlangıç daha çok atlantıs ile ilgili etkinlikler gelecektir belkide sadece atlantis için etkinlikler bile olabilir

15. etkinlik gorevlerinde top felan veriyor mu bari

16. Kaio6

Kaio6 User

Bu yağmacı karaborsası ne zaman sona erecek?

17. sekerim66

sekerim66 User

Moriantur Tasarımını nasıl ve nereden elde edebilirim bilen var mıdır?

18. Kaio6

Kaio6 User

Balkabağı haritasından

19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Etkinlikle beraber biter.

Kaio6 bunu beğendi.
  20. sekerim66

sekerim66 User

Verme olasılığını biliyor musun? Cevap için çok sağol bu arada

Kaio6 bunu beğendi.