Lamba Cini Hk.

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve Ömer-blgbs tarafından 26 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba

oyunda bulunan lamba cininin 2. seviye buflarını alabılmek ıcın sartların bırıncısınde bulunan ıtemı nasıl edecegız

[​IMG] bu resımde belırtılen sıhırlı krsıtal esyası

[​IMG] bu resımde 49-50 lw sınavı gorev odullerı , bu resıme gore bu esyayı elde etmıs olmam gereklı fakat supporta yazınca foruma bakın dıye tepkı gelıyor resımlerı yollayınca yasaklandınız dıyorlar.

konu ıle ılgılı cozumlerınızı beklıyorum.

ALPEREN-TR bunu beğendi.
  2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Belirtilen görevi yaptığınız takdirde lamba cininin diğer bufflarını da almanız gerekiyor normalde, bütün görevleri ve sihirli kristal veren görevi yaptınız mı ?

Saygılarımla.

3. 49-50 lw gorevını yaptım 50 lw oldum 50 lw gorevlerını bıtırdım gunluk gorevlerdeyım

bu eşyayı hangi görevden temın edecegız soylersenız daha net olur 51 lw olmak ıcın belırlı bır sure gecmesı gerekıyor bıldıgınız uzere fakat forum 50 lw sınavında bu esyayı almıs olmamız gerektıgını bıldırıyor

4. ShaDe.

Nalash Gelgit Avcısı'nda CHARACTER_NALASH_TIDEHUNTER.png 5 kordinata gitmenizi isteyen görev sonucu sihirli kristali de alıyor olmanız gerekli, tekrar bakar mısınız?

5. [​IMG]

tekrarlanan gorev var

duzeltme**

bahsı gecen gorev dızısını buldum fakat gorev dızısı 49-50 lw sevıye gorevlerı dızısı bu gorevın olması gerektıgı yer 50.sevıye gorevlerı

konu ıle alakalı forumda yer alan bılgıler 50lw olunca bu esyayı elde ettıgımız fakat oyle degıl 50. sevıye olup 49-50 arası gorevlerı yapmak gerekıyormus. konu ıle alakalı bu sekılde not alınıp ındeks duzeltırlırse boyle sorunlarla karsılasmayabılırsınız tesekkur ederım.

Son düzenlenen: 28 Mart 2024
  6. ShaDe.

Bilgilendirme için teşekkürler, tekrar gözden geçireceğiz.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.