Kristal Yağmacıların Dönüşü 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 6 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_crystal_raiders_2020-1.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Kristal Yağmacıların Dönüşü 2021 etkinliği hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde bildirebilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

мєкαη*71[Ŧ¥Ŧ]]] bunu beğendi.
  2. yine aynı saçmalık vuurların yok olma sürelerini uzatın be kardeşim kesene kadar kayboluyor herkes 600-700k atmıyor şu oyunda....

3. Sürelerini uzatmasanız bile kaybolurken ödüllerimizi alabilmeliyiz, o kadar gülle sıkıyorum sonunda kayboluyor ve verdiği ödül 2-3 kristal, inci yok, taç yok, başka hiçbir şey yok. Evet gemisi güçlü olanlar tek başına kesebileceklerdir, hiç de sorun yaşamayacaklardır fakat gemisi zayıfların suçu ne?

4. bu kristal vuur lar sadece admin gemilerine has bir npc mi kardeşim biz vuruyoruz 300-400 k gemimiz ful değilki. sonunda bu oyunu bıraktıracaklar. adminler başbaşa oynayacak bu oyunu. o zaman ister vuur kesersiniz ister ruuuv!!!:mad:

5. kristal vuur kaybolunca ammada çok kristal veriyor bide yazmışlar kaybolurken kristal verir diye.bana üç kristal verdi gemime ağır geldi batacaktı bende 2 tanesini denize attım.söyleyinde bundan sonra 1TANE Versin.anlaadınız siz onu.

6. sistem peşinde mi koşucaz sürekli ? çok saçma etkinlik beğenmedim

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  7. blackgo31

blackgo31 User

vuur'un kaybolma süresi uzasın veya vurduğumuz kadar ödül alalım 2-3 kristal nedir şaka gibi

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  8. cs1907

cs1907 User

500 bin yağmacı cephanesini 60 bin taç karşılığında alıyorum, gülleri bitirdiğimde 20 bin civarı taç geliyor. 40 bin civarlarında zararda oluyorum. Hiç kar bırakmıyor. İnciyle gülle alımını neden sınırlıyorsunuz ki ne anladım ben bu etkinlikten?

9. fuego

fuego User

çünkü eskiden beri yöneticiler etkinlikleri düşük seviyeli oyunculara göre değil ileri seviye oyunculara göre ayarlıyor. ileri seviyeli oyuncuların bilindiği üzere her birinde en az 10 milyon taç var. hai yan deltasında günde 1 milyon taç kasan var. sana tavsiyem kritik ve düz vuruşunun ortalamasını al kristal yağmacının canına yani 7 milyona böl sonra bulduğun değeri gemine taktığın top sayısıyla çarp bu sana 1 tane kristal yağmacıyı kaç adet havai ya da patlayanla kesebileceğini gösterir. örnek veriyorum 1 kristal yağmacıyı 10 bin incilik havai ile kesebiliyorsun diyelim kristal yağmacı 13 14k inci veriyor 1 npcden 3-4k arası kar edersin. düşük oyuncular için en ideal kasılma yolu bu bence yağmacı ile kesmeye çalışma yağmacı çok değerli bir gülle gemini geliştirdikten sonra yağmacı filo ve ilkel yağmacı kesmek için kullanırsın.

blackgo31 bunu beğendi.
  10. elimizdeki taç ile yağmacı güllesi attık ve gülle bitti yeterli taç olmadı , vur sistemlerini kovalamak ayrı bir işkence ve yetiştiremiyoruz taçlarımız bitti ne yapacağız ?

11. Etkinliği hiç kuvalamadım külli zarar kriatal vurlara 1 defa havai ile vuruyom 2 kristal veriyo onuda denk gelirsem onun yerine oyuk gülle ile behemotta takıl ondan iyi karlı etkinlik bekliyom ben karlı etkinlik yoksa gerek yok :)))

12. Bu etkinlikten zarar ettiysen bravo oyunu suçlamak yerine dönüp kendi gemini sorgulamalısın dostum

мєкαη*71[Ŧ¥Ŧ]]] bunu beğendi.
  13. oyun nickini at çıkış aldırayım daha oynama sen :))

14. Vurları yetiştirmek için 600k üstü vurmak gerekiyor sanırım oda kıl payı değiştirmek için artık çok geç tabi ama saçma olduğu doğru

15. Tmm