Korsan Kupası 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 11 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sandal için paket aldık bu defa da harita hiç çıkmadı şu oranlara bir artırma iyi gelir
    50 Şafaktan 2 triton ışığı 48 ejder çıktı. Bu kadar da olmaz

Son düzenlenen: 20 Haziran 2021
  2. Etkinlik çaba sikkesi görevlerinde 75 görev tamamla diyor. Günlük 3 görev ile 25 günde biter. ama 23 gün kalmış etkinlik bitimine. Bu 75 görev tamamla sayısının indirilmesi gerektiğini düşünüyorum

3. incizade

incizade User

etkinlik başlayalı 10 gün oldu yapsaydın

4. alnsrt

alnsrt User

etkinlik başlayalı 10 günü geçti sadece 1 tane ikizler çıktı bana :D star admin de şans diyor şansın bir oranı olmalı o orana göre de ben 1 tane çıkarmamam lazımdı bence

5. Bir parça kemik çıkartmak için 600 e yakın ülke gemisi kesiyorum, sandalım yok zaten ele geçiremiyorum gözcüleri; görevleri tamamlamak imkansız. Şanstan bahsetmeyin bari, komik oluyor.

6. Macellan

Macellan User

BIRAKTI ve ϟƘƦƖןןΣX² bunu beğendi.
  7. flutterdev

flutterdev User

Kemik ve ruh durumu çok sıkıntılı. Sabah 9 akşam 5 oynuyoruz oyunu anca el emeğimizle %-10'a düşünce yapabiliyoruz kemik görevini. Ruh desen belki 10 tane falan kasabiliyoruzdur günde. Yap-boz parçası da aynı şekilde. İlk günler 10 ülke gemisinden bir tane düşerken şimdi 100'de 1'e çektiler sanırım.

8. MANEBRA

MANEBRA User

şafak gözcüsünün inci çıkma olasılığı düşürülüp taç ve sikkeninki artırıldı galiba. 2 gündür vurduğum gemilerden daha az inci verenine denk geldim

9. Kader mızrağı adlı npc haritada çıktığında oyun ekranındaki texte sadece çıktığı belirtiliyor, lütfen rapor edin haritası da yazsın saygılar

10. stillgar

stillgar User

Seafıght ın sattığı paketleri düzenli çekeceksin üstüne her ay keskin kılıçlar haracını vereceksin sonra resmi siteden çıkıp gayrıresmi sattığı botu alıp günde 8 saat bota atacaksın gemiyi o zaman ikizler de kasarsın ruh da kasarsın yap bozu da tamamlarsın. Sonra akşam girer 2 saat kafana göre takılırsın istediğin gibi.
    Bu arada merkez ekip on küsür yama atar Unıtye ama hala oyundaki fonksiyonların yarıdan fazlası çalışmaz. Dalga geçer gibi buradan da sorun rapor edildi , biliniyor . üzerinde çalışılıyor gibi cevaplarla geçiştirirler. Star admin de çaresiz artık başka tarayıcıdan deneyin falan diye alternatif çözümler üretiyor :D . Oyunun aylardır direttiği unıtyden çıkıp başka tarayıcılarda derdinize çözüm arayın .

11. bottur hocam o , yüzde 10 a eliyle düşüren olmaz kolay kolay

12. yapboz parçaları batırdığım npc'lerden çıktığı halde (tamamlanmış) takas bölümünde hiçbiri gözükmüyor. 5 tanesi böyle kayboldu. Takas bölümü tamamen boş bu arada.

Sanane_Halil bunu beğendi.
  13. alaska2735

alaska2735 User

star admin ikizler ile ilgili şansınız devam ediyor mu, zira biz hala 2 de 3 deyiz etkinlik başından bu yana.

14. Hadaron24

Hadaron24 User

Ya kardeşim nedir bu şans oranı npc elleyelim diye paket aldık 2gunde toplam 18saatte aldığım ikizler 0.Bu nasıl bir iştir koyun bir kota belirli sayıda ele gecirilme yapıldığında elde edilecek diye sezon ödülü gibi verilsin.Kimisi günlük 6 kasıyor kimisi haftalık 6 kasıyor böyle şans oranı olamaz.

15. Bence aynı anda tüm haritalara ele geçirmede ikizler yüklü npc atıyor veya üzerindeki yükü ikizlere çeviriyor. Çok oynayan biri değilim fakat bence taktik bu

16. etkinlik takas kısmı görünmüyor (unity)

17. Puzzle nin 30 parçasını açtım ikisindede 3 event anahtarı verdi us2 de oynuyorum ne yapmalıyım id yi versem star yardımcı olurmusun

18. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Sorun nedir? her tamamlanan parça 3x anahtar veriyor zaten.

19. EymenMuaz

EymenMuaz User

Merhabalar, öncelikle forumlara yazdığım çoğu şey cevapsız kalıyor bu demek oluyor ki biz oyuncularınızı umursamıyorsunuz. Artık her sorumuzun net bir cevabı olsun istiyoruz. Bunun haricinde oyun içi unityden tutta depoda görülmeyen öğelere kadar oluşan bütün problemleri artık çözmenizin vakti geldi de geçiyor. İnsanları oyundan soğutmaktan başka hiç bir şey yapılmıyor. Para söz konusu olunca hemen çıkan paketler gibi bizimde problemlerimiz çözümlenmeli düzeltilmelidir. Ayrıca 30 günlük etkinlik süresinde 10 günlük cilalı tüfek alabilmemizde daha ayrı bir ironi sayılır. Bu dediğim ufak ama büyük problemler umarım artık sesimizi duyarsınız...

Saygılarımla...

20. jaka3838

jaka3838 User

cilalı tüfek demişken böyle satın alınacak olan bufflar etkinlikten sonra geçerli oluyor mu? yani diyelim etkinliğin bitmesine bir gün var ve biz cilalı tüfek aldık etkinlik bitse de 10 günlük cilalı tüfek kullanabiliyor muyuz?