Korsan Kupa Mirası 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 13 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. vlkn37

vlkn37 User

Diğer fazlarda neler olacak bilmiyoruz; şu anki duruma istianden;

1. O gün maçı olan takımların maç saatlerinde epik parçalarının ruh npclerinden çıkması
    2. Pazarda bulunan (kağıt ile alınan) tasarımların yine takımların maç saatinde ruhlara eklenmesi veya kağıt oranın arttırılması
    3. Bu etkinlik dışında olacak özellikle iletmenizi rica ederim; Yağmacı karaborsasına bi güncelleme gelmesi gerekmekte aynı tasarımlar gelip duruyor. Eski tasarımların gelmesini bende destekliyorum ama ücretli bir alan olduğu için yüksek seviye taş gelebileceğini düşünüyorum 28 sv. biraz komik kalıyor.

İyi oyunlar

2. _MaseRati_

_MaseRati_ User

mini oyunda bulunan cevapların hepsini tam uzunluktamı yazacağız. birde almanya'nın takmadı ney farklı sonuclar cıkıyor

3. bunlar dünya kupası gemileri asıl
    bunların gelmesi gerek o şampiyon ship ve anemoni yakın zamanda yağmacıya geldi tekrar geleceğini sanmam diğer gemiler de 2 sene önce dünya kupasında dağıttılar sisteme darbe yada son atış yaparak alıyodun aynını bu etkinlikten de beklerdim

4. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Önerilerinizi değerlendirilmesi için ileteceğim.

Saygılarımla.

5. ShaDe.

⚡⚡ᴛᴇsʟᴀ⚡⚡ bunu beğendi.
  6. ShaDe.

Selam,

Cevapların ilk harfini yazmanız gerekiyor, kişi ismi olduğunda isminin ilk harfini yazmanız gerekiyor, cevapları da İngilizce olarak yazmalısınız biz sadece çevirisini ekliyoruz orijinali İngilizce dilinde.

Saygılarımla.

7. Bu arkadaştan başka ikizler alabilen var mı?

8. bundan sonra 2 kere daha aldım

9. önceden boss gemilerden yapboz parçası veriyordu epic felan busefer niye vermiyor eklense daha iyi olur talep artar hem

10. Bende alıyorum sürekli

11. Etkinlikteki tahminlerden kazandığımız ödülleri nasıl görebiliriz?
    16:00 daki maçın sonucu seyir defterine tam olarak hangi saaatte yansıyor aynı şekilde saat 19:00 ve 22:00 daki maç sonuçları saat kaçta seyir defterine yansıyor?

12. ~Goliath~

~Goliath~ User

Etkinlik npc lerinden çok zor yapboz parçası çıkıyor lütfen arttırılması için iletirmisiniz

13. Knk altın kanat tasarımını nasıl görebiliriz var mı resmi

14. sayın forum adminleri bakın iki gün öncede yazdım yine yazıyorum uzun soluklu bir etkinlik var ortada dün yaklaşık 6 saate yakın oyun oynadım gezdiğim 5 harita 46/1 46/2 47/2 48/1 49/1 sadece ufak etkinlik sistemi kesiyorum her hartada ortalama 8 10 tane arası bot gemileri cirit atıyor geliyor kestiğim sisteme verdiğim hasarı kana susamışlık açarak elimden alıp gidiyor şimdi şirket buna karşı adam paket almış onu yapmış bunu yapmış müşteriye karşı ayıp olur mantığıylamı göz yumuyor bunlara sizler diyorsunuzki supportta yazın oraya yazıyoruz taramalar otomatik yapılıyor deyip çekiliyor kenara şimdi bu etknlik öncesi sigma indirimi 4 paket koydunuz satışa emeğiyle oynayıp çoluğunun çocuğunun rızkından kesip şurda oyunda iyi bir rütbe sahibi olayım diye paket alan oyuncuların hakkını şirket bu şekildemi savunacak acaba adamlar haksız yere sıralama malzeme kasacak parasıyla oyun oynayanda rezilmi olacak bir gün önce beni düşman alyansından olan bir oyuncu 4 yada 5 sefer batırdı 1 saat bp kasıp sonrasında gemiyi bota bırakıp kasılıyor yazacak çok şey var ama oyundaki haksızlık almış başını gidiyor yani seafight bot programıda nasrettin hocanın göle yoğurt mayası atmasına benziyor o ya tutarsa demişti seafight te ya yakalarsam diyor o misalde oynuyoruz oyunu saygılar...

15. o tasarım değil pet
    31 isabet
    30 hasar taşı var

16. Sağol knk bilmiyordum çok yazık pet ne ya.Bırakıyorum kasmayı eywallah :D

17. *SILAHSOR*

*SILAHSOR* User

etkinlik reset ile geçiyor ve en kötüsü de çerezleri temizlememize rağmen oyunun yeni versiyonu yazısını görüp duruyor olmamız, etkinliğin ilk zamanlardaki sayıdan eser kalmadı oyunda, cidden oyuncuları oyundan soğutmak için çaba gösteriliyor

18. • Bulmacanın 150. kilometre taşındaki Gemi Tasarımını yeni bir Gemi Tasarımıyla değiştirdik. Bu kilometre taşına ulaşmış olan herkes için Tasarımı bir yazılım ile ekleyeceğiz.

bulmacada 150. kilometre taşı yok 140 da tasarımı veriyor adamların kendi yaptıkları etkinlikten haberleri yok puhahaha

19. ShaDe.

Selam,

Siteminizde haklısınız ancak maalesef elimizden bir şey gelmiyor bu konuda çünkü taramalar belirli aralıklarla otomatik olarak yapılıyor, manuel bir işlem yok.

Saygılarımla.